Pwodwi
2ft X 2ft Dimmable dirije limyè Panel
• Ankadreman aliminyòm: dirije limyè panèl sèvi ak 6063 aliminyòm, sifas tanperati espre manch blan an.
• Lightman dirije limyè panèl sèvi ak yon kalite siperyè difize PS, limyè a gaye respire, ak limyè a klere ak mou, fè li santi yo konfòtab.
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan 2ft x 2ft dimmable dirije limyè panèl nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.

Deskripsyon Product
ultra-mens, ba-panèl pwofil ki mwens pase mwatye pous epè.
gen yon reflektè siperyè ki anpeche ekla.
se yon ranplasan apwopriye pou yon anpoul fliyoresan.
Yo ka itilize yon gradateur 0-10 volts pou dim li.
Aparèy la te bati-nan limyè sou kote yo. distribye limyè respire epi san tranbleman.
| Puissance | 45W |
| Tanperati Koulè | 4000K (Natirèl Blan) |
| Koulè taye | Blan |
| Flux lumineux | 4500Lm |
| Evalyasyon IP | IP20 (itilizasyon andedan kay la sèlman) |
| Endèks rann | >80 |
| Dimmable | Wi |
| Dimansyon | 604 x 604 x 10mm (23.75 x 23.75 x 0.4in |
Plis detay




Aplikasyon

Baj popilè: 2ft x 2ft dimmable dirije panèl limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis










