Pwodwi
2x2 FT 40W LED Flat Panel Troffer Light
1.HIG PERFORMANCE - konpatib ak 0-10 gradateur V, san pwoblèm gradyasyon. Pa gen bri oswa flache. Kouvèti PMMA ki lis ak respire distribye limyè a.
2.Enstalasyon se rapid ak senp gras a klip aliye sou flan yo ak twou kab sekirite nan chak clip, ki pèmèt pou enstalasyon rapid ak an sekirite nan plafon gri-style.
2x2 FT 40W LED Flat Panel Troffer Light

Karakteristik
1.HIG PERFORMANCE - konpatib ak 0-10 gradateur V, san pwoblèm gradyasyon. Pa gen bri oswa flache. Kouvèti PMMA ki lis ak respire distribye limyè a.
2.Enstalasyon se rapid ak senp gras a klip aliye sou flan yo ak twou kab sekirite nan chak clip, ki pèmèt pou enstalasyon rapid ak an sekirite nan plafon gri-style.
3.Wide ranje itilizasyon: aparèy limyè panèl dirije nou yo ideyal pou aplikasyon komèsyal tankou lye travay, lekòl, otèl, ak magazen an detay.
4.Back-lit LED troffer panno vini ak yon 5-ane garanti kont nenpòt defo fabrikasyon oswa materyèl. Garanti sa a kouvri majorite domaj ak pri pou ranplasman anbake.
Spesifikasyon
2x2 FT 40W LED Flat Panel Troffer Light
| Portfolio | Panèl limyè |
| Antre Voltage | 100-277V |
| Puissance | 40W |
| Lumen (±10 pousan) | 4400LM |
| Lumen lanp lan | 110LM/W |
| CCT | 5000K |
| CRI | 80 plis |
| HID Egal | N/A |
| Fluo T5 Fixture Egal | 3-Lanp F14T5 |
| Fluo T8 Fixture Egal | 3-Lanp F17T8 |
| Angle gwo bout bwa | 110 degre |
| Dimmable & Contorl | Wi, 0-10V Dim |
| Sètifikasyon sekirite | ETL |
| Materyèl Lojman | Aliminyòm plis plastik |
| Materyèl difize | Acrylic |
Plis foto


Aplikasyon


Kay, kwizin, biwo, lekòl, lopital, otèl, chanm reyinyon, makèt
FAQ
Nenpòt kesyon oswa vle voye yon ankèt!
K: Èske ou ka fè desen an pou nou?
A: Wi. Nou gen yon ekip pwofesyonèl ki gen eksperyans rich nan konsepsyon bwat kado ak manifakti.
Jis di nou lide ou epi nou pral ede pote soti nan lide ou nan bwat pafè.
K: Konbyen tan mwen ka espere jwenn echantiyon an pou panno limyè plafon?
A: Apre ou fin peye frè echantiyon an epi voye dosye konfime nou, echantiyon yo pral pare pou livrezon nan 3-5 jou travay. Echantiyon yo pral voye ba ou pa eksprime epi yo pral rive nan apeprè 5-7 jou.
Baj popilè: 2x2 ft 40w dirije panèl plat troffer limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis









