Pwodwi

36 Watt dirije Panèl limyè 600mm X 600mm
36 Watt dirije limyè panèl 600mm x 600mm
Panèl ki ap dirije sa a nan yon ranplasman ideyal pou inite fliyoresan tradisyonèl epi li se ideyal pou ekleraj plafon fo. Sa a enèji efikas LED Panel Light sèvi ak Samsung SMD2835 LED kòm sous limyè li yo, epi li gen yon gwo lumèn outpt, ak yon lavi ki long nan 30,000èdtan. Panno yo san mèki ak plon, sa ki fè yo zanmitay ekolojik. Panno yo ka ancastre nan plafon ki sispann, epi yo ka monte sifas lè l sèvi avèk twous aliye sifas separe a.
Espesifikasyon teknik
- Dirije plafon Panel limyè
- Efikasite lumineux: 120 lm/W
- Endèks rann koulè: Ra 80
- Flux lumineux: 4320 lm
Dimansyon
- 600mm x 600mm
| Mak ekleraj: | Benwei Lighting |
|---|---|
| Puissance: | 36 Watt |
| Voltage: | 240V |
| Fini: | Blan |
| Koulè: | Natirèl Blan |
| Tanperati koulè: | Natirèl Blan - 4500K |
| Mwayèn lavi lanp: | 30,000 |
| Dimmable: | Non |
| Evalyasyon IP: | IP20 |
| Baz lanp: | dirije |
| Tib fliyoresan ekivalan: | Egal a yon modil fliyoresan 4x18W |
BWPL-120x30LED Panel 1200X300mm 160lm/W

Karakteristik
1. Segondè klere mens dirije panèl 120lm / W
2. Flicker gratis, UGR<19 is="">19>
3. Bon jan kalite ki estab, pa gen okenn jòn
4. Èske chwa 0-10v, Triac ak dali dimmable
5. Pi bon kalite 3-5 ane garanti, jiska 50000 èdtan lavi
Spesifikasyon
Deskripsyon | Gwosè | Pouvwa / Puissance | Flux lumineux (± 10 pousan) |
● dirije chip: Epistar / SMD4014 ● Travay vòltaj: AC100-240V 50-60Hz ● CRI >80Ra or CRI>95Ra ● PF >0.90 ● CCT: 2700-6500K ● Materyèl: Aliminyòm Alloy plis Glass ● Angle gwo bout bwa: 120degree ● Kouvri ankadreman: Kouvèti blan oswa ajan | 300X300MM | 18W | 120lm/W |
600X300MM | 18W | ||
| 36W | |||
600X600MM | 36W | ||
| 40W | |||
| 48W | |||
620X620MM | 36W | ||
| 40W | |||
| 48W | |||
1200X300MM | 36W | ||
| 40W | |||
| 48W | |||
1200X600MM | 60W | ||
| 72W |
Plis foto


Enstalasyon

Baj popilè: 36 Watt dirije panèl limyè 600mm x 600mm, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis

