Pwodwi
36W kare ti panèl pou dekorasyon plafon
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan 36w kare ti panèl pou dekorasyon plafon nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
karakteristik pwodwi:
1. Pran plezi nan bote discrete ti panèl kare 36W nou an pou dekorasyon plafon an, ki bay yon lè rafineman kèlkeswa espas ou chwazi pou dekore fason sa a.
2. Ou ta dwe eklere chanm ou ak limyè ki ap dirije ki klere ak enèji-efikas. Sa a pral kreye yon anbyans ki se tou de cho ak akeyan.
3. Amelyore aparans plafon ou lè w enstale yon panèl kare poli ak kontanporen ki konpatib ak nenpòt kalite konsepsyon enteryè.
ekifikasyon:
| Ki ap dirije chip | Epistar / SMD2835 |
| Evalyasyon IP | IP44 |
| Antre vòltaj | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Pouvwa | 18W/36W/40W |
| Gwosè | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120 |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Aliminyòm + PMMA |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Kouvri ankadreman | Blan & Ajan |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Ti panèl kare 36W pou dekorasyon plafon an se yon fason bèl ak kontanporen pou eklere zòn k ap viv ou a.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: 36w kare ti panèl pou dekorasyon plafon, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












