Pwodwi
Aliminyòm Square Round 60X60 LED Panel
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan aliminyòm kare wonn 60x60 dirije panèl nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
karakteristik pwodwi:
1. Aluminium Square Round 60X60 LED Panel la gen yon style ki se tou de kontanporen ak elegant, fè li ideyal pou pote yon lè nan distenksyon nan nenpòt chanm.
2. Panèl ki ap dirije sa a se yon opsyon ekleraj serye ak pri -efikas paske li se konstwi soti nan bon jan kalite-aliminyòm, ki garanti durability li yo ak lavi.
3. Gwosè panèl sa a, ki se 60 pa 60 pous, bay ase ekleraj ki pa sèlman briyan men tou ba nan konsomasyon enèji, ki kontribye nan kreyasyon an nan yon byen -anbyans limen ak atire nan nenpòt espas.
Spesifikasyon:
| Ki ap dirije chip | Epistar / SMD2835 |
| Evalyasyon IP | IP44 |
| Antre vòltaj | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Pouvwa | 18W/36W/40W |
| Gwosè | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120 |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Aliminyòm + PMMA |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Kouvri ankadreman | Blan & Ajan |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: aliminyòm kare wonn 60x60 dirije panèl, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis











