Pwodwi
Sikilè Aurface Mount ki ap dirije limyè
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan sikilè aurface mòn dirije limyè nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
Karakteristik pwodwi:
1. Sikilè sifas mòn dirije lanp nou an fèt yo dwe trè mens, sa ki pèmèt li melanje nan parfe ak nenpòt anviwònman pandan y ap toujou delivre opsyon ekleraj ki tou de discrète ak elegant.
2. Paske li konstwi ak bon kalite materyèl -, lanp dirije sa a bay pèfòmans ki dire lontan ak efikasite enèji, sa ki fè li yon altènatif serye ak pri-efikas pou kreye yon anviwònman ekleraj.
3. Sikilè sifas mòn dirije lanp lan gen yon gwo ang gwo bout bwa ak anviwònman klète chanjan, ki ba ou kapasite nan pèsonalize ekleraj la satisfè kondisyon ou yo epi bay atmosfè ideyal la.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 3W/5W/7W/9W/ |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V OSWA 12V DC, 24V DC |
| Gwosè koupe | 68mm a 280mm |
| Dyamèt ekstèn | 85-300mm |
| PF | >0.90 |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: sikilè aurface mòn dirije limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












