Pwodwi
Dali Kontwòl Panel
•inifòm ekleraj sou plafon an ak mi yo
•Zero antretyen, pa bezwen relamp
•Ijans ak dimmable vèsyon disponib
•Fasil pou netwaye sifas wipeable
•5 ane garanti
Dali kontwòl panèl

Deskripsyon Product
• Konektè bouton pouse bay yon koneksyon elektrik san zouti.
• Segondè efikasite sistèm rezilta nan ekonomi enèji ki rive jiska 120 lm/W.
• Ijans ak dimmable vèsyon disponib
• Bon rediksyon ekla (UGR < 19)
• 5 ane garanti
• Konfòtab limyè ak konsistans koulè segondè
• Ekstèn chofè pou plis fleksibilite ak enstalasyon senp
| Non pwodwi | Dali kontwòl panèl |
| Dimansyon | 595mm x 595mm x 80mm |
| Pwoteksyon Ingress | IP40 |
| Garanti | 5 ane |
| Livre Lumens | 3600Lm |
| KRIYE | 80 |
| rigè | <19 |
| CCT | 3000k blan cho |
| Pouvwa | 30W |
| Efikasite lumineux | 120 lm/W |
| Ang gwo bout bwa | 90 degre |
Plis detay



Ekipman / Pwodwi pou Telefòn
Pwodwi pou plizyè opsyon aliye ki disponib
Bwat konektè ak 3-pòl oswa 5-tèminal poto enkli
Kòd sekirite pou luminaire enkli
Parantèz sekirite enkli
Kovèti pou kontwòl ekstèn enkli
Pa apwopriye pou itilize ak bwat konvèsyon ijans

Zòn aplikasyon yo
Ranplasman dirèk pou luminaires ak lanp fliyoresan
Biwo, sal konferans
Zòn resepsyon, foyers, koridò, asansè
Apwopriye pou sistèm plafon ankastre ak gwosè kadriyaj 600 x 600 m

FAQ
1.Poukisa DALI itil?
Menm jan ak fason yon rezo òdinatè travay, DALI se yon estanda entènasyonalman rekonèt ki pèmèt kominikasyon de-fason ant lumiere (fitting limyè) ballasts. Chak ballast gen yon adrès pwòp, epi siyal ak enstriksyon yo ka achemine yon fason diferan pou chak ekipman yo dwe kontwole.
2.Ki objektif DALI ekleraj?
"Digital Addressable Lighting Interface" (DALI) se yon pwotokòl kominikasyon pou bati aplikasyon ekleraj epi li itilize pou kominikasyon ant aparèy kontwòl ekleraj, tankou ballast elektwonik, detèktè klète, oswa detektè mouvman.
Baj popilè: Dali kontwòl panèl, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis









