Pwodwi
Aparèy Dimmable dirije Troffer limyè
1. Segondè Lumen mens PN-Q Flat dirije panèl limyè, dirije desann limyè 150lm / W
2. Segondè klète ak ba atenuasyon dirije sous limyè, ankadreman aliminyòm segondè klas pou dissipation chalè.
3. Dimmable ki disponib
4. Pi bon kalite 3-5 ane garanti, plis pase 50000 èdtan lavi
aparèy Dimmable dirije troffer limyè

Karakteristik
1. Segondè Lumen mens PN-Q Flat dirije panèl limyè, dirije desann limyè 150lm / W
2. Segondè klète ak ba atenuasyon dirije sous limyè, ankadreman aliminyòm segondè klas pou dissipation chalè.
3. Dimmable ki disponib
4. Pi bon kalite 3-5 ane garanti, plis pase 50000 èdtan lavi
Spesifikasyon
| Atik | Valè |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000~5000k |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 110/130 |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80 |
| Sipòte Dimmer | Wi |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Sous limyè | dirije |
| Antre vòltaj (V) | 120~277V/347V |
| Flux lumineux lanp (lm) | 3960~6500 |
| Tanperati travay (degre) | -25-50 |
| Garanti (Ane) | 5-Ane |
| Gwosè | 603x603mm, 603x1215mm |
| Pouvwa | 20~50W |
| Metòd enstalasyon | Sispann, Bati-an, Sifas mòn |
| Fonksyon | Dimmable, CCT ak Wattage reglabl, Capteur ak ijans |
aparèy Dimmable dirije troffer limyè
Plis foto


Enstalasyon
LED panèl 10w

FAQ
Nenpòt kesyon oswa vle voye yon ankèt!
K: Konbyen tan mwen ka espere jwenn echantiyon an pou panno limyè plafon?
A: Apre ou fin peye frè echantiyon an epi voye dosye konfime nou, echantiyon yo pral pare pou livrezon nan 3-5 jou travay. Echantiyon yo pral voye ba ou pa eksprime epi yo pral rive nan apeprè 5-7 jou.
K:. Kiyès nou ye?
A: Nou baze nan Guangdong, Lachin, kòmanse nan 2010, vann nan Amerik di Nò (66.00 pousan), Nò Ewòp (25.00 pousan), Ewòp lès (3.{{6) }} pousan ),Azi Lès (2.00 pousan ),Azi Sid (2.00 pousan ),Amerik di Sid (00.00 pousan ),Mwayen Oryan (00.00 pousan). Gen apeprè 101-200 moun nan biwo nou an.
K: Ki jan nou ka garanti bon jan kalite?
A: Toujou yon echantiyon pre-pwodiksyon anvan pwodiksyon an mas; Toujou final Enspeksyon anvan chajman;
K: Kisa ou ka achte nan men nou?
A: dirije limyè panèl, ki ap dirije TRI PRÈV LIMYÈ, dirije grandi limyè, ki ap dirije limyè LINEÈ, ki ap dirije UFO HIGH BAY, SKY PANEL LIMYÈ, ki ap dirije LINEAR BATTEN LIMYE, ki ap dirije TROFFER, BATRI IJANS BACK UP elatriye.
K: Konbyen mèt kare nan faktori ou a?
A: Plis pase 2000 mèt kare.
Baj popilè: aparèy dimmable dirije troffer limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis








