Pwodwi
Long LED Panel Light 1200 × 150 Backlit
1.LGP-gratis ekleraj anpeche nenpòt chanjman jòn.
2.PCB ak lantiy, 100 lm / w efikasite lumineux, luminesans inifòm.
3.White, ajan, oswa nwa ankadreman aliminyòm yo ofri.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Deskripsyon Product
1.LGP-gratis ekleraj anpeche nenpòt chanjman jòn.
2.PCB ak lantiy, 100 lm / w efikasite lumineux, luminesans inifòm.
3.White, ajan, oswa nwa ankadreman aliminyòm yo ofri.
4.Pi bon pèfòmans ekleraj, san tranbleman, ak transfòmatè-wo kalite bay.
| Pouvwa | 24W |
| Dimansyon | L1195 * W145 * H31mm |
| Antre vòltaj | 100-265VAC 50/60Hz |
| Faktè pouvwa | >0.9 |
| CRI | >80 |
| Pwodiksyon lumèn | 100Lm/W |
| Tanperati koulè | 3000K 4000K 5000K 6500K |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| SDCM | <5 |
| UGR | <20 |
| Efikasite | >89 pousan |
Plis detay





Aplikasyon
estasyon métro, biwo, edikasyon ak espas komèsyal yo

Baj popilè: long dirije panèl limyè 1200 × 150 retroeklere, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch









