Pwodwi
Ti 1 × 1 dirije limyè panèl plat
♦ Long Life: Eksepsyonèl lavi operasyon espere jiska 50,000 èdtan
♦ Zewo UV Emisyon: limyè ki ap dirije pwodui ti limyè enfrawouj epi pa gen okenn emisyon UV.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Deskripsyon Product
1.Materyèl: ankadreman aliminyòm + Anti-UV LGP (oswa PMMA) + plak difize
2.Light sous: 130lm / w SMD 2835 chip
3.Driver: chofè ekstèn enkli
| Pouvwa | 18W |
| Dimansyon | 29555x9m |
| Antre vòltaj | {{0}VAC 50/60Hz/ 220-240VAC |
| Faktè pouvwa | >0.92 |
| KRIYE | >80 |
| Pwodiksyon lumèn | 100lm% 2fw |
| Tanperati koulè | 3000K; 4500K lajounen, 6000K-6500K |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre distribisyon lajè |
| brase | <5 |
| rigè | <20 |
| Efikasite | >89% |
PWM/0-10V/DALI dimmable
Twous ijans (9-12W ak dire 1hrs 2hrs oswa 3Hours)
Ba vòltaj DC12V 24V
Plis detay




Aplikasyon
Ti limyè panèl plat kare sa a toujou itilize pou koulwa ak koridò nan bilding rezidansyèl yo, otèl, oswa espas biwo. Ti Sal reyinyon, zòn etid oswa estasyon travay, choroum pwodwi ak magazen an detay...

Baj popilè: ti 1 × 1 dirije limyè panèl plat, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch









