Pwodwi
U-bend 450mm dirije Tib
●Use Taiwan Epistar SMD2835 ak rapò LM80
●G13 oswa De broch/Totatasyon endcaps/R17D/FA8/Single PIN/2G11/G5
●Single fen pouvwa oswa doub pouvwa fen
●Regular dirije tib (retire Ballast) oswa Ballast konpatib dirije tib pou opsyon.
●Adopte izolasyon oswa chofè ki pa izolasyon, pi an sekirite pou itilizatè
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon
U-bend 450mm dirije tibDeskripsyon Product
| Nimewo Modèl | U-bend 450mm dirije tib |
| Longè | 600mm |
| Watts | 15w 18w 20w |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| CRI | 80 |
| Lumens Efikasite | 160lm/w |
| Faktè pouvwa | PF>0.95 |
| Tanperati Koulè | 2700k-6500k |
| Angle gwo bout bwa | 30°60°90°120° |
| IP Klas | IP65 |
| Tanperati travay | -20-55℃ |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 5 an |







U-bend 60cm tib fliyoresan Aplikasyon


FAQ
K. ki jan nou ka garanti bon jan kalite?
Toujou yon echantiyon pre-pwodiksyon anvan pwodiksyon an mas;
Toujou final Enspeksyon anvan chajman;
Q.what ou ka achte nan men nou?
Ki ap dirije limyè grandi, solè ki ap dirije limyè lari, ki ap dirije limyè inondasyon, ki ap dirije mi limyè, ki ap dirije Downlight
Baj popilè: u-bend 450mm dirije tib, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Pwochen:
U-bend 20 Watt dirije Tib
Voye rechèch









