Pwodwi

U-bend dirije 60cm Tib limyè
●Use Taiwan Epistar SMD2835 ak rapò LM80
●G13 oswa De broch/Totatasyon endcaps/R17D/FA8/Single PIN/2G11/G5
●Single fen pouvwa oswa doub pouvwa fen
●Regular dirije tib (retire Ballast) oswa Ballast konpatib dirije tib pou opsyon.
●Adopte izolasyon oswa chofè ki pa izolasyon, pi an sekirite pou itilizatè
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon
U-bend dirije 60cm tib limyèDeskripsyon Product
| Nimewo Modèl | U-bend dirije 60cm tib limyè |
| Longè | 600mm |
| Watts | 15w 18w 20w |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| CRI | 80 |
| Lumens Efikasite | 160lm/w |
| Faktè pouvwa | PF>0.95 |
| Tanperati Koulè | 2700k-6500k |
| Angle gwo bout bwa | 30°60°90°120° |
| IP Klas | IP65 |
| Tanperati travay | -20-55℃ |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 5 an |







U-bend dirije 60cm tib limyè Aplikasyon


FAQ
K. Ki tan an plon?
A: Li pran 3-5 jou pou yon ti kantite echantiyon, 1-2 semèn pou pwodiksyon an mas, kantite lòd la se plis pase 2000 ansanm, ak tan an livrezon espesifik bezwen kominike separeman.
K. Ki sa ki MOQ nan lòd la?
A: MOQ a depann sou ki pwodwi ou bezwen, pwodwi regilye nou sèlman mande pou MOQ 2PCS. PS: Si ou vle echantiyon lòd pou evalyasyon kalite ak sondaj sou mache, nou kontan ofri pou ou, epi pa gen okenn MOQ mande.
Baj popilè: u-bend dirije 60cm tib limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Pwochen:
U-bend dirije 2 pye limyè tib
Voye rechèch
Ou ka renmen tou

