Pwodwi
3 Pous Dimmable Ankastre dirije Downlight
1.Wide ranje aplikasyon: ka enstale sou mi yo ak plafon nan chanm reyinyon, otèl, biwo, kay, ak sou sa.
2.Safe pouvwa koòdone, fasil enstale ak demonte.
3.Low konsomasyon pouvwa, pwoteksyon anviwònman, ak ekonomize enèji.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan 3 pous dimmable Recessed dirije downlight nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.

Karakteristik
• Konsomasyon pouvwa ki ba. Pi ba chofaj pandan operasyon an.
• Chofè IC endepandan, chofè ki pa -izole ki disponib.
Deskripsyon pwodwi
| Voltage | 120V AC |
| Puissance | 5W |
| Frekans | 60Hz |
| Tanperati Koulè | 3000K (blan cho) |
| Angle gwo bout bwa | 110 degre |
| Koulè | Blan |
| Dimmable | Wi |
| Endèks rann | CRI>80 |
Plis detay



Aplikasyon:

Baj popilè: 3 pous dimmable Recessed dirije downlight, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch









