Pwodwi
6 Pous Kare Dimmable Ankastre dirije Downlight
1.Made pou anfòm nan yon dekoupaj plafon ki mezire 6.1 x 6.1 pous.
2.Yon 120-ang gwo bout bwa degre ofri ase pwoteksyon ekleraj.
3.120V AC vòltaj ak 12 watt nan itilizasyon elektrisite
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Karakteristik
1.Made pou anfòm nan yon dekoupaj plafon ki mezire 6.1 x 6.1 pous.
2.Yon 120-ang gwo bout bwa degre ofri ase pwoteksyon ekleraj.
3.120V AC vòltaj ak 12 watt nan itilizasyon elektrisite
4.Emèt 3000K limyè cho blan, ki se ideyal pou etabli yon atmosfè konfòtab.
5.A high colour rendering index (CRI>90) repwodui koulè byen, bay bagay sa yo yon aparans vivan, otantik.
Deskripsyon pwodwi
| Vòltaj | 120V AC |
| Puissance | 12W |
| Tanperati Koulè | 3000K (blan cho) |
| Lumens | 900 Lumens |
| Angle gwo bout bwa | 120degre |
| Endèks rann | CRI>90 |
| Koulè taye | Blan |
| IP rated | IP20 (Apwopriye pou kote ki mouye) |
| Demmable | Wi |
| Chofè enkli | Wi |
Plis detay


Aplikasyon:
Gran pou nenpòt aplikasyon plafon.

Baj popilè: 6 pous kare dimmable encastrée dirije downlight, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch











