Pwodwi
6" Round Triac Dimmable dirije Downlight
1.This Triac Dimmable 6" Round LED Downlight se yon lanp ki ap dirije eksepsyonèlman segondè ki bati pou dire pou plis pase 40, 000 èdtan epi li ka dimming ak vire sou / koupe pa yon estanda triac miray monte gradateur.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Deskripsyon pwodwi
1.This Triac Dimmable 6" Round LED Downlight se yon lanp ki ap dirije eksepsyonèlman segondè ki bati pou dire pou plis pase 40, 000 èdtan epi li ka dimming ak vire sou / koupe pa yon estanda triac miray monte gradateur.
2.Aparèy sa a ka monte nan nenpòt twou sikilè ak yon dyamèt 6.5 "-6.7".
Espesifikasyon
| Modèl | 6" Round Triac Dimmable LED Downlight Daylight White |
| Angle gwo bout bwa | 120 degre |
| Tanperati Koulè | Lajounen Blan, 4000K-4500K |
| Viv lavi | 50,000 Orè |
| Pouvwa | 100-240VAC |
| Watts | 11 Watts |
| Lumens | 720 lm |
| Rating | Andedan kay la, IP43 |
Plis Foto:



Aplikasyon:








Baj popilè: 6" wonn triac dimmable dirije downlight, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Pwochen:
100w dirije Downlight
Voye rechèch









