Pwodwi
70mm Koupe Led Downlight
✔ ekonomi enstantane - Ekonomize plis pase 85% enèji sou elektrisite nan ekleraj.
✔ DIMMABLE&CRI - ki ap dirije Downlight gen kapasite gradyasyon lis ak modèn gradateur ki ap dirije. CRI95+, bay limyè tou pre limyè solèy la pou rann koulè vre ak konsistans andedan kay ou, montre koulè natirèl plis vibran.
✔ GARANTI KALITE - ki ap dirije lavi Downlight plis pase 50,000 èdtan, 5 ane garanti.
70mm koupe soti downlight dirije

Karakteristik pou 70mm koupe soti dirije downlight:
✔ ekonomi enstantane - Ekonomize plis pase 85% enèji sou elektrisite nan ekleraj.
✔ DIMMABLE& CRI - ki ap dirije Downlight gen kapasite gradyasyon lis ak gradateur modèn dirije. CRI95+, bay limyè tou pre limyè solèy la pou rann koulè vre ak konsistans andedan kay ou, montre koulè natirèl plis vibran.
✔ GARANTI KALITE - ki ap dirije lavi Downlight plis pase 50,000 èdtan, 5 ane garanti.
Espesifikasyon:
| Deskripsyon pwodwi | |
| Non pwodwi | 70mm koupe soti dirije downlight: |
| Gwosè | Dia.82 * H60, Koupe-soti 70mm |
| Koulè | Blan |
| CRI | 95Ra oswa 80ra |
| Materyèl | Mouri-jete aliminyòm |
| Lumèn | 110-160lm / w |
| Voltage | 85-265V |
| Pouvwa | 8W |
| Garanti | 5 an |
Detay foto nan70mm koupe soti downlight dirije:
Detay foto nan70mm koupe soti downlight dirije:





FAQ:
K: Èske mwen ka jwenn yon echantiyon anvan lòd esansyèl pou 75mm dirije downlights? kijan mwen ka jwenn li?
A: Gen kèk echantiyon estanda gratis, men machandiz kolekte.
Ou ka di nou kont eksprime ou Non.
Epitou ou ta ka peye davans pri a machandiz pa paypal oswa TT nou pral voye soti echantiyon asap yon fwa ap resevwa peman ou.
K: Èske ou ka fè kliyan' estil?
Yon: Wi, jis voye ban nou desen an, Lè sa a, nou te kapab louvri yon nouvo mwazi pou ou pou w pwodwi li kòm demann ou an.
K. Èske ou faktori oswa komès konpayi?
A: Nou se faktori ki sitiye nan Shenzhen, Guangdong depi 2010.
K. Èske mwen ka gen yon lòd echantiyon pou limyè pendant tib?
Baj popilè: 70mm koupe dirije downlight, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












