Pwodwi

Bright & Soft dirije limyè panèl wonn

Deskripsyon pwodwi
1. Efikasite Enèji: Bright & Soft LED Round Panel Light la se yon egzanp nan enèji-efikas ekleraj dirije ki te genyen rekonesans toupatou. Li pwodui ekleraj ekselan nan yon konsomasyon pouvwa pi ba pase sous ekleraj konvansyonèl yo, ekonomize yon kantite lajan sibstansyèl nan enèji.
2. Ekleraj menm ak klere: limyè panèl la pwodui ekleraj menm ak klere san lonbraj piman bouk oswa reflets. Li se pafè pou kay, lye travay, ak lòt kote paske nan atmosfè cho, akeyan li bay ak limyè mou li yo dou.
Espesifikasyon
| Pouvwa | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 140lm/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000.000 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V OSWA 12V DC, 24V DC |
| Gwosè koupe | 68mm a 280mm |
| Dyamèt ekstèn | 85-300mm |
Plis Foto:



Aplikasyon:
Itilize pou:
Kay: sal manje, koulwa, sal k ap viv, chanm, kwizin, jaden.
Biwo: sal reyinyon, espas travay, resepsyon, choroum
Lòt moun: restoran, ba, kafe, mize, boutik, elatriye.








Baj popilè: klere & mou dirije limyè panèl wonn, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis





