Pwodwi

COB Encastre Downlight
Siperyè die-casting aliminyòm, teksti difisil, ak pi bon dispèsyon chalè
Fasil enstalasyon ak ranplase lanp tradisyonèl, antretyen gratis
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Deskripsyon pwodwi
1. Jiska 90% ekonomize enèji konpare ak lanp tradisyonèl sou menm kondisyon ekleraj la.
2.Green ak ekolojik-zanmi san mèki, pa gen okenn bri, pa gen UV ak IR nan gwo bout bwa a, chofè PF segondè ki disponib.
3.High CRI ak distribisyon limyè rezonab fè limyè a se mou ak inifòm, fliker gratis pou pwoteje je yo.
4. Super long lavi jiska 50, 000èdtan, dis fwa nan lanp tradisyonèl ak lajman ki itilize nan pifò aplikasyon yo.
5.Easy enstalasyon ak itilizasyon konvansyonèl, ranplasman dirèk nan lanp tradisyonèl ak antretyen ki ba.
Espesifikasyon
| Kalite |
ankastre |
| Sous limyè | dirije |
| Fòm | wonn |
| Klas pwoteksyon | IP65 |
| Itilizasyon enteryè / ekstèn | andedan kay la |
| Aplikasyon | komèsyal |
| Materyèl | aliminyòm |
| Koulè | blan, nwa |
| Dimmable? | dimmable |
| Kantite limyè | sèl |
| Lòt karakteristik | ki enpèmeyab |
| Wotè | 72 mm (3 pous) |
| Pouvwa | 40 W |
| Flux lumineux | 3,800 lm |
| Endèks rann koulè (CRI) | 80 inite, 90 inite |
Plis detay

















Baj popilè: Cob Recessed Downlight, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch






