Pwodwi

Die-casting aliminyòm dirije Downlight
Siperyè die-casting aliminyòm, teksti difisil, ak pi bon dispèsyon chalè
Fasil enstalasyon ak ranplase lanp tradisyonèl, antretyen gratis
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Deskripsyon pwodwi
Siperyè ak serye Cob downlight sous
Siperyè die-casting aliminyòm, teksti difisil, ak pi bon dispèsyon chalè
Fasil enstalasyon ak ranplase lanp tradisyonèl, antretyen gratis
Teknoloji vèt, san danje ak zanmitay anviwònman an
Long lavi sa a ki ap dirije limyè desann se alantou 50000 èdtan
Konsepsyon sikwi aktyèl konstan, ranje vòltaj lajè (100V ~ 240V)
Pa gen tranbleman, ba konsomasyon pouvwa, demaraj rapid, pa gen okenn reyon iltravyolèt ak reyon enfrawouj
Espesifikasyon
| Modèl | BW08K60C |
| Pouvwa | 20W / 30W / 40W / 60W |
| Angle gwo bout bwa | 90 degre |
| AC Antre | 100-240V 50/60Hz oswa 220-240V 50/60Hz |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Gwosè | Φ190 * H70 mm |
| Koupe | Φ155 - 175 mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K oswa Customized |
| LM/W | 90-110 lm/w |
| CRI | >80Ra , >90Ra |
Plis detay

















Baj popilè: Die-casting aliminyòm dirije downlight, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch
Ou ka renmen tou

