Pwodwi
Downlight plafon
✔ ECONOMIS INSTANT - Ekonomize plis pase 85 pousan enèji sou elektrisite nan ekleraj.
✔ Segondè KALITE - Te fè nan aliminyòm avyasyon ak plastik ABS, fè vit dissipation chalè vin posib pandan y ap limyè ak solid.
✔ DIMMABLE & CRI - LED Downlight gen kapasite gradyasyon lis ak gradateur LED modèn. CRI95 plis, bay limyè bon jan kalite tou pre limyè solèy la pou rann koulè vre ak konsistans andedan lakay ou, montre koulè natirèl plis vibran.
✔ GARANTI KALITE - Dirije Downlight lavi plis pase 50, 000 èdtan, 5 ane garanti.
plafon downlight

Karakteristik pou plafon downlight:
| Tanperati Koulè (CCT) | 4100K (net blan) |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 100 |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80 |
| Sous limyè | dirije |
| Sèvis solisyon ekleraj | DIALux evo layout, oto CAD layout |
| Aplikasyon | Kwizin |
| Design Style | Modèn |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Tan travay (èdtan) | 50000 |
| Antre vòltaj (V) | AC 220V (± 10 pousan) |
| Flux lumineux lanp (lm) | 100 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Materyèl Kò lanp | Aliminyòm |
| Evalyasyon IP | Ip44 |
| Non mak | OEM/HOLUX |
| Enstale Style | Downlights |
| Chanje Kalite | Manyen On/Off switch |
| Garanti (Ane) | 5-Ane |
| Tanperati travay (degre) | -20 - 45 |
| Pouvwa | 6W/9W |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 80 |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000-6500K |
| Lumen | 680/960/1800/2400lm |
| Chofè | Bati nan |
| Faktè pouvwa | 0.5/0.9 |
| Materyèl | PC |
| Gwosè twou | 92-244mm |
| Sètifikasyon | EMC se LVD RoHS |
Spesifikasyon pou plafon downlight:
| Pouvwa | SIZE | Kalite | IP Klas |
| 7w | Eksteryè:Φ90MM twou:Φ75MM | 5 ane garanti Die-casting aliminyòm PF>90 pousan | IP21 / IP65 |
| 10w | Eksteryè:Φ105MM twou:Φ90MM | ||
| 12w | Eksteryè:Φ130MM twou:Φ110MM | ||
| 15W | Eksteryè:Φ165MM twou:Φ145MM | ||
| 20w | Eksteryè:Φ190MM twou:Φ170MM | ||
| 30w | Eksteryè:Φ220MM twou:Φ200MM |






Avantaj nou an:
a) .Manifakti, nan konsepsyon mwazi kay ak asanble, pri konpetitif.
b). 11 ane eksperyans nan travay ak materyèl divès kalite OEM.
c). QC: 100 pousan enspeksyon.
d) .Konfime echantiyon: anvan yo kòmanse pwodiksyon an mas nou pral voye echantiyon yo pre-pwodiksyon bay kliyan pou konfimasyon. Nou pral modifye mwazi an jiskaske kliyan satisfè.
e). Ti Lòd Pèmèt.
f). Strik QC ak kalite siperyè.
g). Pwosesis manifakti trè kalifye.
h). Yon gran varyete seri pwodwi OEM.
FAQ:
Q1: Èske mwen ka gen yon echantiyon lòd pou limyè dirije?A1: Wi, nou akeyi echantiyon lòd pou teste ak tcheke bon jan kalite. Yon echantiyon oswa echantiyon melanje yo akseptab.
Tan livrezon:
1-2 jou soti nan Almay
7-10 jou soti nan Lachin
Q2: Ki tan livrezon lòd esansyèl?
A2: Envantè nan Almay- 1-3jou livrezon soti nan Almay nan tout peyi Ewopeyen yo.
Stock nan Lachin - 1 semèn livrezon soti nan faktori
OEM soti nan Lachin - 3-5 semèn pou pwodiksyon an mas pou pwodwi diferan.
Q3: Ki jan yo peye echantiyon ak lòd esansyèl?
A3: Souring soti nan Almay: SEPA kredi nan EURO Holux GmbH (Fakti Komèsyal soti nan Holux GmbH)Souring soti nan Lachin: T / T, L / C, Paypal, asirans komès sou Alibaba nan USD / EURO
Baj popilè: plafon downlight, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis








