Pwodwi

Andedan kay la Ankastre ekleraj
● San danje epi fasil pou enstale
● Long lavi, plis pase 50000 èdtan
● Pa gen danje pou vè kase
● Ba konsomasyon pouvwa
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Deskripsyon pwodwi
● Pwoteksyon anviwònman
● San danje epi fasil pou enstale
● Long lavi, plis pase 50000 èdtan
● Pa gen danje pou vè kase
● Ba konsomasyon pouvwa
● Segondè efikasite, ekonomize enèji plis pase 70% ~ 80%
● Konsepsyon alamòd
● Koki alyaj aliminyòm
Enfòmasyon teknik
| Pwodwi | andedan kay la rekreyasyon ekleraj |
| Dimansyon | Dia225mm oswa 225 * 255mm |
| Pouvwa | 18W |
| Sous limyè | SMD2835 |
| Kte ki ap dirije | 90PCS SMD dirije |
| Viv lavi | >50000 èdtan |
| Antre Voltage | 85-265V AC,50-60Hz |
| Angle gwo bout bwa | 120 degre |
| CRI | >80 |
| PF | >0.7 |
| Koulè | Blan cho, blan natirèl, blan fre |
| CCT | 2800K-3200K,4000-4500k,6000K-6500K |
| Mòd chofè | Chofè ekstèn |
| IP | IP40 |
| Materyèl Kò lanp | Aliminyòm |
| Sètifikasyon | CE, RoHS |
Plis detay



Aplikasyon:
Gran pou nenpòt aplikasyon plafon.

Baj popilè: andedan kay la ekleraj encastrée, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Pwochen:
Aparèy Limyè Flat Panel
Voye rechèch
Ou ka renmen tou

