Pwodwi
Dirije limyè pou boutik twal
✔Koki aliminyòm limyè a bay li ekselan dissipation chalè ak rezistans korozyon. Limyè enèji-efikas sa a ka itilize nan kote ki mouye epi pèmèt ou evite ranplasman souvan pwoblèm.
✔Ou ka ajiste libreman ang ekleraj la pou ekleraj direksyon gras a wotasyon orizontal 350⁰ ak inclinaison vètikal 28⁰. Limyè sa a tou trè senp epi fasil pou enstale.
✔ Sans gradyasyon soti nan 100 pousan a 10 pousan, limyè sa a klere ak limyè mou, ki pa klere tou. Limyè sa a tou gen yon CRI segondè nan 95 plis, ki pote soti koulè reyèl la nan dekorasyon ou pou eksperyans nan ekleraj pafè.wer, efektivman koupe pri a nan bòdwo elektrisite chak mwa ou! Yon ranplasman san defo pou limyè plafon ancastre estanda ou.
Dirije limyè pou boutik twal

Karakteristik pou limyè ki ap dirije nan chanm lan:
✔Koki aliminyòm limyè a bay li ekselan dissipation chalè ak rezistans korozyon. Limyè enèji-efikas sa a ka itilize nan kote ki mouye epi pèmèt ou evite ranplasman souvan pwoblèm.
✔Ou ka ajiste libreman ang ekleraj la pou ekleraj direksyon gras a wotasyon orizontal 350⁰ ak inclinaison vètikal 28⁰. Limyè sa a tou trè senp epi fasil pou enstale.
✔ Sans gradyasyon soti nan 100 pousan a 10 pousan, limyè sa a klere ak limyè mou, ki pa klere tou. Limyè sa a tou gen yon CRI segondè nan 95 plis, ki pote soti koulè reyèl la nan dekorasyon ou pou eksperyans nan ekleraj pafè.
Spesifikasyon pou limyè ki ap dirije pou boutik twal:
| Pwen kle | downlight dirije |
| pwosesis | 3w - 50w |
| Koupe Size | 55mm - 240mm |
| materyèl | Aliminyòm pi |
| koulè limyè | Nwa/Blan |
| Dimmable | on-off / Triac / Dali / 1-10V |
| tanperati | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 95ra |
| Garanti | 5 ane |
Foto detay:






FAQ:
1. Èske w se yon konpayi faktori oswa komès?
- Wi, nou se faktori ak sèvis OEM & ODM epi fè nòmal limyè ki ap dirije stock pou pare pou bato lòd sou entènèt.
- Nou verifye sou plas pa konpayi enspeksyon dirijan nan lemonn SGS.
2. Kouman se kontwòl kalite ou nan lanp dirije?
- 100 pousan pre-tcheke pou matyè premyè anvan pwodiksyon;
- echantiyon tès anvan pwosesis fabrikasyon;
- 100 pousan tcheke anvan tès aje;
- 8 èdtan tès aje ak 500 fwa tès ON/OFF;
- 100 pousan final enspeksyon anvan anbake.
Baj popilè: dirije limyè pou boutik twal, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis










