Pwodwi

Mini Dot Limyè Fitting
1. salon downlights ak segondè CRI 85ra, CRI 95Ra.
2. Segondè klète ak ba atenuasyon dirije sous limyè, ankadreman aliminyòm segondè klas pou dissipation chalè.
3. Dimmable ki disponib.
4. Pi bon kalite 5 ane garanti, plis pase 50000 èdtan lavi.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon
Mini Dot Limyè Fitting

Karakteristik:
| Pouvwa | 1W |
| Dirije Limyè Sous | dirije SMD |
| Tanperati travay | -20 degre - plis 45 degre |
| Angle gwo bout bwa | Menm pèfòmans limyè |
| Tanperati Koulè | 3000K/2700K |
| Estrikti lojman | Fiks |
| CRI | >85 |
| Evalyasyon IP | IP20 |
| OEM & ODM | Wi |
| Viv k ap travay | >50,000 è |
| Sètifikasyon | CE EMC LVD RoHS SAA CB CCC |
| Koulè fini | Teksti Blan / Nwa / Bwòs asye / bwòs aliminyòm |
| Fòm | Wonn |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj plis PC |
| Konstan Voltage | 350mA oswa antre vòltaj ki ba |
| Gwosè | 26 * 26 * 19mm |
| Koupe | 24mm |
| Wotè rekreyasyon | 20mm |
| Aplikasyon | Rezidans lan, pwojè, otèl, vitrin. |
Spesifikasyon:
| Pouvwa | SIZE | Kalite | KANTITE |
| 7w | Eksteryè:Φ90MM twou:Φ75MM | 5 ane garanti Die-casting aliminyòm PF>90 pousan | 50 inite/CTN |
| 10w | Eksteryè:Φ105MM twou:Φ90MM | ||
| 12w | Eksteryè:Φ130MM twou:Φ110MM | ||
| 15W | Eksteryè:Φ165MM twou:Φ145MM | ||
| 20w | Eksteryè:Φ190MM twou:Φ170MM | ||
| 30w | Eksteryè:Φ220MM twou:Φ200MM |
Kontras tanperati koulè:

Aplikasyon pou Mini Dot Light Fitting:

Enstalasyon pou Mini Dot Light Fitting:

Sètifika
Pou downlights chanm yo

FAQ:
Q1.Kilè mwen ka jwenn sitasyon pi ba a?Nou anjeneral site nan 8 ~ 12 èdtan apre vin ankèt. Si ou se yon pwojè ijan, tanpri tanpri rele nou oswa kite nou kow pa imèl, Lè sa a, nou pral reponn ou an priyorite.
Q2. Kouman mwen ka jwenn yon echantiyon pou tcheke kalite?
Apre pri jwenn konfimasyon ou, nou pral chaje pri echantiyon an. Tout pri echantiyon yo ka ranbouse apre konfimasyon lòd si kantite a ka depase MOQ nou an.
Q3. Èske ou ka bay sèvis OEM oswa ODM?
Wi, nou bay sèvis OEM ak ODM, nou ka eksklizif mache a pou ou jan pou chak diskisyon pi lwen.
Q4. Ki tan an plon pou pwodiksyon an mas?
Tan pwodiksyon jeneral nou an alantou 22-28 jou pou repete lòd, premye lòd yo pral 35 ~ 40 jou.Q5. Ki kondisyon livrezon?
Nou aksepte EXW, FOB, CIF, elatriye Ou ta ka chwazi youn nan youn nan pi pratik ak pri efikas pou ou.Baj popilè: mini dot limyè Fitting, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Pwochen:
Cool White Downlights
Voye rechèch
Ou ka renmen tou

