Pwodwi
12W dirije limyè biwo mini - je -Zanmitay etid/biwo ekleraj
👁️ Pwoteksyon Zye RG0 Sètifye - Zewo limyè ble danje Flicker- Teknoloji gratis - Diminye fatig je pou itilizasyon pwolonje
⚡ Segondè Efikasite 140 LM / W - Siperyè klète ak konsomasyon enèji ki baPremium Epistar LED Chips - Pèfòmans serye ak konsistan
🛡️ DurabilityAircraft-Kò aliminyòm klas - Lejè men ki solid50,000-Dire lavi - Pèfòmans ki dire lontan Garanti 5 ane - Kalite garanti ak lapè nan tèt ou
🎛️ Versatility Dimmable Brightness - Ekleraj personnalisable pou nenpòt travay Tanperati koulè seleksyone (3000K-5000K) - Cho a frèt blan pou diferan atitid ak bezwen
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan 12w dirije limyè biwo mini - je - zanmitay etid / ekleraj biwo nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.

✨ Karakteristik kle yo make
👁️ Pwoteksyon Zye
RG0 sètifye– Zewo danje limyè ble
Flicker-Teknoloji gratis– Diminye souch je pou itilizasyon pwolonje
⚡ Segondè efikasite
140 LM/W- Siperyè klète ak konsomasyon enèji ki ba
Premium Epistar ki ap dirije Chips- Pèfòmans serye ak konsistan
🛡️Dirabilite
Avyon-Kò aliminyòm klas- Lejè men ki solid
Viv 50,000 èdtan– Pèfòmans ki dire lontan-
5-ane garanti- Garanti bon jan kalite ak lapè nan tèt ou
🎛️ Versatile
Dimmable Klate- Ekleraj personnalisable pou nenpòt travay
Tanperati koulè seleksyone (3000K-5000K)– Cho pou fre blan pou diferan atitid ak bezwen
Paramèt
| Spesifikasyon | Detay yo |
|---|---|
| Pouvwa | 12W |
| Antre Voltage | AC 85-265V |
| Tanperati Koulè | 3000-5000K (seleksyone) |
| Flux lumineux | 140 LM/W |
| Angle gwo bout bwa | 180 degre |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Gwosè | 42 × 23mm |
| Dimmable | Wi |
| Sekirite limyè ble | RG0 (Pa gen mal limyè ble) |
| CRI (Rendu koulè) | 95-98 |
| Ki ap dirije Chip | 2835 (Mak Epistar) |
| Garanti | 5 Ane |
| Viv lavi | 50,000 èdtan |
| Faktè pouvwa (PF) | >0.90 |
| Flicker-gratis | Wi |
Detay yo



Poukisa chwazi lanp sa a?
✔ Sante-Premye konsepsyon– Pwoteje je ou pandan travay oswa etid
✔ Ekonomize enèji-- Segondè pwodiksyon lumèn ak itilizasyon minimòm pouvwa
✔ Bati pou dire- Materyèl Premium ki te sipòte pa yon garanti 5 ane
✔ Adaptab ekleraj- Klate reglabl ak koulè pou nenpòt senaryo
Baj popilè: 12w dirije limyè biwo mini - je - zanmitay etid / ekleraj biwo, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis










