Pwodwi
0-10V Dimmable Drop Limyè plafon
1. 70-90 pousan ekonomize enèji pase lanp tradisyonèl yo.
2. Long lavi span ki plis pase 50, 000 èdtan.
3. Plak gid limyè efikasite asire ekleraj avyon an inifòm.
4. Aparans sanble atistik, distenge ak elegant, zanmitay anviwònman an,
5. Fasil pou enstalasyon, li te kapab bay pa sèlman limyè, men tou bèl santiman.
6. Antre 85-265V AC, izole konstan aktyèl chofè.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Panno ki ap dirije BENWEI ki ap dirije vini nan yon pakèt gwosè, ki gen ladan 1x4 LED Panel, 2x2 LED Panel, ak 2x4 LED Panel. Yon solisyon tout-an-yon seleksyone twa-wattage ak twa koulè-chanje tanperati seleksyon disponib tou. Anvan ou enstale aparèy la, ou ka Customize klète ak pwodiksyon limyè nan panèl plafon ki ap dirije a lè w chwazi pouvwa ki apwopriye a, ki kontwole lumèn yo nan aparèy la. Avèk fonksyon 3 Koulè Reglabl la, ou ka chanje tanperati koulè a nan yon sèl aparèy nan swa 5000K lajounen, 4000K Cool White, oswa 3500K Neutral Blan tout nan yon fwa.
Atribi
| Gwosè | 1x4 FT |
| Puissance | 40W |
| Lumens | 4,400 Lumen |
| Tanperati Koulè | 5000K |
| Demmable | 0-10V Dimmer Komèsyal |
| Voltage | 120-277V |
| IP rated | Ki enpèmeyab |
| IC rated | ✓ |
| Aplikasyon | Drop nan plafon Panel / T Bar Grid |
Imaj Montre













Baj popilè: 0-10v dimmable gout plafon limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch










