Pwodwi
0-10V Dimmable LED Drop Limyè plafon
1. 70-90 pousan ekonomize enèji pase lanp tradisyonèl yo.
2. Long lavi span ki plis pase 50, 000 èdtan.
3. Plak gid limyè efikasite asire ekleraj avyon an inifòm.
4. Aparans sanble atistik, distenge ak elegant, zanmitay anviwònman an,
5. Fasil pou enstalasyon, li te kapab bay pa sèlman limyè, men tou bèl santiman.
6. Antre 85-265V AC, izole konstan aktyèl chofè.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

{{0}W dirije Panel 4000K
225-7020 32W LED Panel 6000K
225-7021 45W LED Panel 4000K
{{0}W ki ap dirije Panel 6000K
202-7263 Pake Ijans Remote 3 èdtan
202-7264 Sifas Mounting Kit pou
600x600 Panel 202-7267 Sifas Mounting Kit pou 1200x600 Panel
202-7266 Twous Sispansyon Fil
Karakteristik
- Pri efikas ak enèji efikas
- Ideyal pou itilize nan yon pakèt anviwònman
- 220-240V AC vòltaj ekipman pou
- 100 Lm/W Luminaire Efikasite
Atribi
| Kalite lanp | dirije |
| Longè | 595 mm |
| Lajè | 595 mm |
| Luminozite | 3500 lm |
| Pwofondè | 34 mm |
| Fòm lanp | Kare |
| Ton koulè | Lajounen |
| Tanperati Koulè | 6000K |
| Puissance | 32 W |
| Evalyasyon vòltaj | 220 % e2�� 240 V AC |
| Evalyasyon IP | IP65 |
Imaj Montre













Baj popilè: 0-10v dimmable dirije gout plafon limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch










