Pwodwi
30 × 30 dirije limyè Panel
Gwosè: 295x295x10mm
Efikasite lumineux: 100lm/w, 120lm/w, 130lm/w
CCT: 3000K/4000K/5000K/5700K
Chofè: Philips Flicker gratis
CRI:>80
Ang gwo bout bwa: 120 degre
Ijans: 60mins/90mins/180mins
Dimmable: 0-10V/DALI/ pou opsyon
Klas IP: IP20
Garanti: 5 ane
Entwodiksyon pwodwi:

Karakteristik pwodwi:
BW LIGHT dirije limyè panèl plat Super mens konsepsyon, pwodiksyon lumèn segondè, efikasite segondè, ekonomize enèji jiska 70 pousan.
Sèvi ak super klere SMD dirije ak pwodiksyon efikasite segondè.
Sèvi ak enpòte materyèl PMMA optik segondè transmisyon san plon ak mèki.
CE sètifye, satisfè kondisyon ki nan UL SAA, VDE.
San plon, ekolojik-zanmi, konfòme yo ak kondisyon ki nan ROHS.
long lavi, itilizasyon nòmal ka rive plis pase 50,000èdtan.
Konsomasyon pouvwa konstan pandan vòltaj antre nan AC200-240V.
Spesifikasyon pwodwi:
| Dimansyon (mm) | 295x295x10 |
| Ki ap dirije Kalite | SMD2835 |
| Konsomasyon pouvwa | 18w |
| Efikasite lumineux | 100lm/w 120lm/w 135lm/w |
| Antre Voltage | AC220-240V |
| Koule chalè | 6063 aliminyòm plis optik PMMA |
| Chofè | Flicker gratis Philips |
| CRI | >80 |
| UGR | <22>22><19>19><> |
| Angle gwo bout bwa | 110 degre |
| Faktè pouvwa | >0.9 |
| Travay Voltage | DC36-42V |
| CCT | 2800-3200K 4000-4500K 6000-6500K |
| Tanperati travay | -40 degre – plis 55 degre |
| Tanperati Depo | -25 degre – plis 55 degre |
| Enstalasyon | Embedded, Sispann, Sifas monte, Clip Spring |
| Evalyasyon IP | IP20 |
| Garanti | 5 ane |
Plis Detay:
Dirije Panel limyè Benefis pwodwi
BWLED Panel 30 × 30 (300x300mm) se sèlman 10mm nan epesè, li se te fè nan ankadreman aliminyòm 6063, plak gid limyè Acrylic, plak difizyon PMMA, chofè ki ap dirije, plak dèyè ak SMD poul delivre yon limyè lis, andomaje san anpoul vizib. oswa tach cho.
Avantaj koule chalè aliminyòm: entegrasyon, yon pwofil vrèman san pwoblèm, ak pespektiv elegant, bon chalè dissipation ak pri bon mache. Ak gwosè yo ka koutim fè selon aplikasyon diferan, ak bon plastisit. Tout karakteristik sa yo fè li modèl ki pi ideyal pou fè limyè panèl dirije.

PMMA Limyè Gid Plak ak lavi ki pi long
PMMA se ak rezistans move tan ekselan, pi wo Sifas Glossiness, ak pi bon konpòtman wo-tanperati. Efè enprime swa se ekselan si ou bezwen enprime logo pwòp ou a ak paramèt lanp, PMMA se pi pito.
PMMA tablo gen bon prinability ak sprayabilit, li ka fè sifas ideyal efè dekoratif pwosesis ak teknoloji enprime apwopriye. Rezistans flanm dife.
BW LIGHT sèlman sèvi ak plak gid PMMA limyè ak mikwo estrikti ki fèt ak materyèl ki pa jòn pou lavi ki long, ki lanp total ka ofri 5 ane garanti.

Panel plafon ki ap dirije ak chofè Philips Flicker gratis
Chofè jwe yon wòl enpòtan anpil nan lavi a nan ekleraj dirije, li trè enpòtan ke yo chwazi yon chofè ki matche ak lanp lan epi yo dwe eklere.
Lè w ap chwazi yon chofè ki ap dirije, pouvwa total ki ap dirije pou chak fonksyon, sa a se kle pou detèmine topoloji chofè ki ap dirije.
Tanperati anbyen nan eleman elektwonik yo, Sipòte dyagnostik ak konfòmite sekirite: tankou avètisman tèmik, are tèmik, sikwi louvri, kout, pwoteksyon sou-aktyèl, echèk ki ap dirije sèl, anba vòltaj ak survoltaj sou rapèl la, siveyans tanperati ki ap dirije elatriye... se faktè enpòtan
Pou rezon sa yo, BW LIGHT sèlman itilize chofè Flicker Free, mak ki soti nan Philips ak BOKE.

Entelijan kontwòl nan limyè panèl ki ap dirije
BW LIGHT ka bay kliyan solisyon ekleraj ki pi efikas, DALI, ZigBee, Capteur mouvman, Capteur mikwo ond, Capteur rekòt lajounen ak lòt metòd gradyasyon tankou 0-10V ak DALI dimmable tout ka Customized.

Pwodwi pou Telefòn limyè Panel ki ap dirije
BW LIGHT bay ou asye pur pandye fil, ankadreman aliminyòm, klip Spring pou tout kalite enstalasyon ou yo.

Dirije Panel Limyè Retroeklere Opsyon Koulè
Panèl limyè LED yo ofri plizyè koulè pou opsyon, warewhite 2700k, cho blan 3000k, Nati Blan 4000K, Pi blan 5700k, Cool blan 6500k.
Nou gen tou Tunable blan soti nan 2700k a 6500k ak Dial-up oswa Remote kontwolè. RGB oswa RGBW reglabl disponib tou.

Dirije Panel Aplikasyon pou lanp
Panel ki ap dirije a Apwopriye pou biwo, sal reyinyon, lekòl, lopital, sant komèsyal, kote piblik andedan kay la ak ekleraj kay elatriye.

Baj popilè: 30 × 30 dirije limyè panèl, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis










