Pwodwi

Limyè panèl retroeklere 40W
● Pwodwi inovatè, Limyè se menm, pa gen okenn zòn nwa
● Konpare ak panèl plat, retroeklere pi konpetitif, 20-30 pousan pi bon mache pase limyè bò
● Konpare ak retroeklere 3.0cm, volim ak pri transpò yo redwi pa yon tyè.

Karakteristik:
● Pwodwi inovatè, Limyè se menm, pa gen okenn zòn nwa
● Konpare ak panèl plat, retroeklere pi konpetitif, 20-30 pousan pi bon mache pase limyè bò
● Konpare ak retroeklere 3.0cm, volim ak pri transpò yo redwi pa yon tyè.
● Pa gen LGP, Pa gen jòn pou twa a senk ane
● Plis pase ven konfigirasyon pou satisfè bezwen diferan
● Tanperati k ap travay Chip la ba, lonje lavi
● Chip: Lmported segondè lumen kwiv 2835 chip, rezistans tanperati ki wo ak lavi ki long
● Bon kalite aliminyòm, bon chalè koule
Spesifikasyon:
| Non pwodwi | Limyè panèl retroeklere 40W |
| Antre vòltaj (V) | 85-265 |
| Pouvwa | 36W / 40W / 48W |
| Flux lumineux | 3600 / 4000 / 4800lm |
| CRI (Ra>) | 95 |
| Tanperati | -20~50 degre |
| Pou tout lavi | 25000h |
| Evalyasyon IP | IP20 |
| Materyèl Kouvri | Aliminyòm |
| Sous limyè | dirije |
| Ki ap dirije Chips | SMD2835 |
| CCT | 3000K/4000/6500K |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Koulè limyè | Natirèl / Cho / Fwad |
Deskripsyon:
Yon panèl ki ap dirije ki tounen limen fèt ak yon seri de poul ekipe sou yon plak orizontal klere vètikal desann atravè yon difize nan espas yo dwe eklere. Panno back-lit pafwa yo konnen tou kòm panno dirèk-limen.
Detay:








FAQ
K 1. Èske ou ka bay echantiyon gratis?
A. Wi, men ou bezwen peye pou anbake.
K 2. Ki sa ki sou tan an livrezon?
A. 3 jou pou echantiyon, 25-30 jou pou lòd mas.
K 3. Èske ou gen yon limit MOQ?
A. Nou aksepte lòd jijman.
K 4. Ki garanti ou ye?
A. 1-5ane, depann sou bezwen ou.
K 5. Èske mwen ka enprime logo mwen an sou pwodwi ki ap dirije?
A. Wi, pake Customized ak pwodwi ki disponib.
Baj popilè: 40w ekleraj panèl limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis

