Pwodwi

Limyè panèl retroeklere
● Ultra Slim Diesign
● Contemporain & Elegant Design
● Pi wo pousantaj transmisyon limyè

Karakteristik:
● Ultra Slim Diesign
● Contemporain & Elegant Design
● Pi wo pousantaj transmisyon limyè
● Eksteryè koki, pa ka fasil domaje
● Pa gen enfrawouj, pa atire mouch
● Fasil pou enstale
● Pa gen okenn kontni plon oswa mèki kon sa zanmitay anviwònman an
● Opsyon dimmable ki disponib nan modèl chwazi yo
Spesifikasyon:
| Non pwodwi | Limyè panèl retroeklere |
| Pouvwa | 36W 40W 48W |
| Rated Vòltaj | 185-265V/220-240V |
| CCT | 2700K-6500K |
| KRIYE | 95 |
| Faktè pouvwa | >0.9 |
| Materyèl kò | Aliminyòm |
| Dire lavi | 50000hrs |
| Garanti | 5an |
Detay:








Avantaj
● ankadreman aliminyòm ak bon kondiksyon chalè.
● Li gen karakteristik inifòm ak lis gwo bout bwa limyè, ba Rating ekla, polisyon limyè ki ba, ak ekselan pwoteksyon karèm kont fatig je.
● Vèt ak zanmitay anviwònman an. Gwo bout bwa ki an sante, san radyasyon iltravyolèt ak enfrawouj, pa gen radikalizasyon
● Pa twinkling: kòmanse rapid, travay fiks, pa gen okenn bri, pa twinkling ka efektivman pwoteje je yo
● Ekonomize enèji: konsomasyon pouvwa ki ba, chalè ki ba, wo nivo klète, inifòm limyè-emisyon, ekonomize enèji apeprè 50 pousan
● Ki fèt ak teknoloji aktyèl konstan.
● Dènye pwodwi ekleraj andedan kay la ak aplikasyon konplè
● Fasil enstale ak pri ki ba nan antretyen
● Segondè lumen, degradasyon ki ba, chalè ki ba
Baj popilè: limyè panèl retroeklere, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis

