Pwodwi

ki ap dirije Panel Limyè 12W Warm Blan
- Enèji efikas: LED Panel Light Square 12W Warm White la fèt yo dwe trè enèji-efikas, ki vle di li sèvi ak anpil ti pouvwa pou bay ekleraj ekselan. Sa a ede diminye bòdwo enèji ou yo pandan y ap tou zanmitay anviwònman an.

Deskripsyon Product
ki ap dirije Panel Limyè 12W Warm Blan
LED Panel Light Square 12W Warm White se yon solisyon ekleraj dous ak élégance ki pafè pou yon varyete de anviwònman. Li fèt pou enèji-efikas ak dire lontan, sa ki fè li yon gwo chwa pou tou de aplikasyon rezidansyèl ak komèsyal yo.
Karakteristik
- Enèji efikas: LED Panel Light Square 12W Warm White la fèt yo dwe trè enèji-efikas, ki vle di li sèvi ak anpil ti pouvwa pou bay ekleraj ekselan. Sa a ede diminye bòdwo enèji ou yo pandan y ap tou zanmitay anviwònman an.
- Ki dire lontan: limyè ki ap dirije yo li te ye pou lavi long yo, ak LED Panel Light Square 12W Warm White pa gen okenn eksepsyon. Avèk yon lavi estimasyon ki rive jiska 50,000 èdtan, limyè sa a pral dire pou plizyè ane anvan ou bezwen ranplase.
- Fasil enstale: LED Panel Light Square 12W Warm White la fasil pou enstale epi yo ka fè nan jis kèk minit ak zouti minim ak ekspètiz.
- Tanperati koulè reglabl: Avèk tanperati koulè blan cho, limyè a emèt yon lumineux cho ak konfòtab, fè li ideyal pou detann ak kreye yon atmosfè brikabrak.
| Puissance | 12 Watts |
| Flux lumineux | 1% 2c200 lm |
| Dimansyon | 152 x 152 mm oswa 6 x 6 pous |
| Tanperati Koulè | 2700 - 3000 K / Blan cho |
| Materyèl | Aliminyòm Lojman + PC kouvri |
| Kouvri PC | Frosted |
| Sous limyè | Segondè klète ki ap dirije SMD |
| Angle gwo bout bwa | 180 degre Degre |
| Antre Voltage | AC 85V - 265V 50/60 Hz |
| Evalyasyon IP | IP 40 |
Plis detay



FAQ:
K: Èske limyè sa a apwopriye pou itilizasyon rezidansyèl?
A: Wi, LED Panel Light Square 12W Warm White se yon gwo chwa pou itilizasyon rezidansyèl paske li efikas enèji epi li bay ekleraj ekselan.
K: Konbyen tan li dire?
A: LED Panel Light Square 12W Warm White a gen yon lavi estime jiska 50,000 èdtan, ki se pi long pase opsyon ekleraj tradisyonèl yo.
K: Èske li fasil pou enstale?
A: Wi, LED Panel Light Square 12W Warm White la fasil pou enstale epi yo ka fè nan jis kèk minit ak zouti minim ak ekspètiz.
K: Ki tanperati koulè a ye?
A: LED Panel Light Square 12W Warm White emèt yon tanperati cho koulè blan, ki bay yon lumineux cho ak konfòtab.
Baj popilè: dirije panèl limyè kare 12w cho blan, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis







