Pwodwi

Ki ap dirije Trim Panel limyè kare
1.Slim panèl polikarbonat pou aplikasyon plafon ba.
2.High klète ak menm ak ekla pwodiksyon limyè gratis.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Deskripsyon Product
| Puissance | 20 W |
| Rated vòltaj opinyon | 230 V |
| Frekans | 50 Hz |
| Tanperati opere | -10 degre a 45 degre |
| Faktè pouvwa | 0.9 |
DIMANSYON AK PWA
| Dimansyon anbalaj LxWxH (cm) | 26.1 cm x 4.5 cm x 24.7 cm |
| Koupe dimansyon | 200 mm |
| Dia | 230 mm |
| Wotè | 27 mm |
| Lajè | 230 mm |
Plis detay



Zòn aplikasyon yo


Baj popilè: dirije taye panèl limyè kare, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch
Ou ka renmen tou

