Pwodwi

Limyè pou mozayik plafon sispann
-Ba konsomasyon, gwo klète.
- Ekonomize enèji ak zanmitay anviwònman an,
-Genere chalè ki ba, pa gen okenn radyasyon limyè UV oswa IR.
-Apwopriye pou kay, biwo ak ekleraj egzibisyon.
-Trè ba chalè génération, san konte ekonomize pouvwa limyè.
- viv lontan, pa gen okenn materyèl danjere.
-IC Instant kòmanse, pa gen flickers.
| limyè pou mozayik plafon sispann |
Karakteristik:
(1). Gwo ranje vòltaj opinyon ak frekans
(2). Konstan aktyèl ak ki pa izole chofè
(3). Segondè faktè pouvwa ak efikasite konvèsyon
(4). Avanse dirije tèmik jere, atenuasyon klète ki ba
(5). Pa gen siyman, pa gen reta demaraj, tou ekonomize enèji plis pase 80 pousan
(6). Estrikti modilè, fasil pou kenbe ak ranplase
(7). Pa gen mèki, pa gen UV, akò ak estanda RoHS, 100 pousan resikle
(8). Ekleraj vèt, zanmitay anviwònman an
(9). Klate pouri<10% at="" 2000="">10%>
(10). Kò aliminyòm andedan, ekselan dissipation chalè
Spesifikasyon pwodwi:
| Non pwodwi: | panèl plat dirije limyè |
| Voltage: | AC85-265V |
| Puissance: | 6W/12W/18W/24W |
| Efikasite lumineux: | 90-110LM/W |
| Tanperati koulè: | 2700-6500K |
| Dirije sous: | Epistar |
| Ra: | >80 |
| Aplikasyon: | Otèl / sal / chanm k ap viv / chanm kabann / makèt / kwizin / sal dine / chanm etid / biwo elatriye |
| Tanperati travay: | (-20 degre ~ plis 60 degre) |
| Sètifika: | CE ROHS |
| Ane garanti: | 2 |
Plis foto pou limyè panèl dirije 2 x 2:






Enstalasyon:


Sèvis nou an:
1. Tout ankèt oswa kesyon nan men ou yo pral reponn nan 12 èdtan pandan jounen travay.
2. Garanti: 3-5 ane
3. Chak inite yo pral aje pou 48 èdtan yo nan lòd yo asire bon jan kalite a segondè.
4. Tan livrezon: Nan 7 jou pou echantiyon, nan 15-30 jou pou lòd esansyèl.
5. Metòd livrezon: Pa lè eksprime (DHL, UPS, TNT, FedEx, EMS), kago lè ak lanmè.
6. Nou ofri sèvis OEM. Ka enprime logo pwòp ou a sou pwodwi
7. Nou gen anpil eksperyans R&D enjenyè e nou gen gwo kapasite pou fè pwojè ODM.
FAQ:
Q1. Ki jan ou ofri echantiyon?
A: Nou ofri echantiyon gratis nan sèten kantite ak livrezon nan 7-10jou.
Q2. Ki tan livrezon ou a?
A: Egzanp lòd: 7-10 jou travay.
Lòd an mas: 30-35 jou apre 30 pousan depo resevwa.
Q3. Ki tèm peman ou a?
A: Peman an dwe 30 pousan depo pa TT, balans kont kopi B / L, oswa L / C nan je.
Q4. Ki garanti ou ye?
A: Nou ofri 2 ane garanti pou lanp sa a.
Q5. Ki sa ki MOQ ou a?
A: Pou modèl sa a, anjeneral MOQ nou an se 3000pcs, men nou menm tou nou aksepte echantiyon lòd pou jijman.
Q6: Èske faktori ou ka fè limyè yo ki baze sou konsepsyon kliyan yo?
A: Wi, nou ofri sèvis OEM ak ODM; nou gen enjenyè pwofesyonèl pou R&D.
Baj popilè: Limyè pou mozayik plafon sispann, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis







