Pwodwi
Smart 40W plafon Panel limyè 60x60
Echèk limyè ki ba
Segondè klète
Smooth Dimming – 0-10V gradyasyon
rigè<19
Flicker gratis epi pa gen okenn buz deranje
Prèv moustik ak pousyè
Ba konsomasyon enèji
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Bon kalite ki ap dirije sous limyè, aktyèl pwodiksyon ki estab, limyè mou san ekla, adieu polisyon limyè envizib
Atribi
| Ki ap dirije Kalite | BENWEI |
| Pouvwa | 40W |
| Tanperati Koulè | 4000K/5000K (default disponib)/6500K |
| Efikasite limyè | 120lm/W |
| KRIYE | 80 |
| Angle gwo bout bwa | 110 degre |
| Dirije lavi | 100,000h |
| Kalite Chofè | Izole |
| Efikasite chofè | 0.87 |
| Klas pwoteksyon IEC | IP44 |
| Sètifika | CE, CB, ERP, RoHS |
| Pwoteksyon vag | 4KV |
| Tanperati Fonksyònman | -20 degre a plis 40 degre |
| Antre vòltaj | 200-240Vak |
| Antre frekans | 50% 2f60 Hz |
| Faktè pouvwa | >0.95 |
| Inrush kouran | <20A |
| Entelijan kontwòl | ZigBee/Dimming/Daylight/Enfrawouj Daylight/PIR Senso/Microwave Sensor |
| Materyèl | T-ki gen fòm keel entegre Mounting / Sispansyon / Spring bouk |
| KRIYE | >95 |
| Montaj Opsyon | Embedded Mounting/T-ki gen fòm kil embedded Mounting/Suspanding/ Spring boucle entegre Mounting |
| Garanti | 5 ane |
Imaj Montre













Baj popilè: entelijan 40w plafon panèl limyè 60x60, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch










