Pwodwi
120W Aliminyòm Worklight
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan 120w aliminyòm worklight nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
Karakteristik:
1. Limyè travay aliminyòm 120W sa a ekipe ak anpoul ki ap dirije super klere pou limyè maksimòm nan nenpòt espas travay.
2. Konstriksyon aliminyòm dirab li asire pèfòmans ki dire lontan -menm nan kondisyon travay difisil.
3. Avèk kanpe reglabl li yo ak manch fasil-pou-pote, limyè travay sa a bay opsyon ekleraj pratik ak versatile pou plizyè pwojè.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 20W 30W 40W 50W |
| Efikasite lumineux | >110 lm/w |
| Sous limyè | SMD 2835, Epistar |
| Tanperati operasyon | -40 ~ 45 degre |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 ki enpèmeyab |
| Klas IK | 07 |
| Dire lavi | 50000 HÈ |
| Antre Voltage | 85-265V AC |
| Plonje | Entèn Power Supply |
| Dimming | NON |
| Beam Angel | 360 degre |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 Ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

Sou nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: 120w aliminyòm worklight, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












