Pwodwi
360 Degre Chanjman Limyè
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan 360 degre chantier limyè nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
Karakteristik:
- Limyè 360 degre nan chan travay la bay yon vizibilite ak eklere san parèy, pou asire chak kwen espas travay la byen limen-.
- Konstriksyon dirab li yo ak anpoul ki ap dirije ki dire lontan-fè li yon solisyon ekleraj serye ak efikas pou nenpòt ki sit travay.
- Avèk wotè reglabl li yo ak konsepsyon versatile, limyè sa a ka pozisyone nan divès fason pou satisfè bezwen espesifik pwojè a nan men yo.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 20W 30W 40W 50W 60W 80W 100W 120W 150W |
| Efikasite lumineux | >110 lm/w |
| Sous limyè | SMD 2835, Epistar |
| Tanperati operasyon | -40 ~ 45 degre |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 ki enpèmeyab |
| Klas IK | 07 |
| Dire lavi | 50000 HÈ |
| Antre Voltage | 85-265V AC |
| Plonje | Entèn Power Supply |
| Dimming | NON |
| Beam Angel | 360 degre |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 Ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

Sou nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: 360 degre chantier limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












