Pwodwi
Ki enpèmeyab pòtab dirije travay limyè
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè ki enpèmeyab pòtab dirije limyè travay nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
Karakteristik:
1.Konstriksyon ki enpèmeyab nan lanp travay ki ap dirije sa a fè li ideyal pou itilize deyò, kèlkeswa move tan an.
2.Paske nan konsepsyon lejè li yo ak portabilite, lanp travay sa a se ideyal pou itilize nan yon varyete de anviwònman deyò.
3.Pwisan lanp dirije yo ideyal pou tou de travay pwofesyonèl ak brikoleur depi yo eklere nenpòt sifas byen.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 20W 30W 40W 50W 60W 80W 100W 120W |
| Efikasite lumineux | >110 lm/w |
| Sous limyè | SMD 2835, Epistar |
| Tanperati operasyon | -40 ~ 45 degre |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 ki enpèmeyab |
| Klas IK | 07 |
| Dire lavi | 50000 HÈ |
| Antre Voltage | 85-265V AC |
| Plonje | Entèn Power Supply |
| Dimming | NON |
| Jwèt Beam Angel | 360 degre |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 Ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: enpèmeyab pòtab dirije limyè travay, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












