Pwodwi
Fasil Enstale ki ap dirije limyè eksplozyon prèv
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan enstalasyon fasil dirije limyè prèv eksplozyon nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
Karakteristik:
1. Limyè eksplozyon ki ap dirije -prèv la ka fasil enstale nan yon varyete de anviwònman san okenn difikilte gras a konsepsyon inovatè li yo.
2. Yon pwosedi enstalasyon senplifye ak san konplike garanti yon enstalasyon rapid ak efikas nan sistèm ekleraj la.
3. Limyè eksplozyon ki ap dirije -prèv la se yon opsyon ekselan pou nenpòt biznis oswa anviwònman endistriyèl paske nan karakteristik nan ki fè pwosesis enstalasyon an senp epi dwat.
Spesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 2700k-6500k |
| Antre vòltaj (V) | AC100-305V |
| Dimmer | Non |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Evalyasyon IP | IP 66 |
| Travay pou tout lavi (èdtan) | 50000 |
| Non pwodwi | Eksplozyon |
| Pouvwa | 100W-300W |
| Koulè | Jòn ankadreman |
| Efikasite lumineux (I/W) | 120 lm/w |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: fasil enstale dirije limyè prèv eksplozyon, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












