Pwodwi

100 Watt dirije limyè inondasyon deyò
1. ADC12 mouri-Jete aliminyòm.
2. Segondè tas refleksyon efini.
3. Transmistance segondè, fòs segondè nan vè sere.
4. MEANWELL chofè ki enpèmeyab.
| 100 watt te mennen limyè inondasyon deyò |

Karakteristik
1. ADC12 mouri-Jete aliminyòm.
2. Segondè tas refleksyon efini.
3. Transmistance segondè, fòs segondè nan vè sere.
4. MEANWELL chofè ki enpèmeyab.
5.Light efifisite se 150 lm / W.
6. Enpèmeyab IP65.
7.Opinyon vòltaj se: 100-265V AC
8. Garanti: 5 ane
Espesifikasyon
| Modèl | HF-FL200W |
| Pouvwa | 20014 : Claude René Frères D'Aé |
| Vòltaj enèji | 100 ~ 277V / 50-60Hz |
| Limine | 18000Lm |
| Evalyasyon IP | IP65 |
| Ang beam | 120 degre |
| Koulè rann endèks | Ra > 80 |
| Tanperati anviwònman | -30 / + 50 ° C |
| gwosè pwodwi | 360* 470* 60 mm |
| Sètifikasyon | CE RoHS SAA |
| Enstale style | mi monte, sifas monte |
Enstalasyon

Aplikasyon yo

Sètifika

FAQ
Nenpòt kesyon oswa vle voye yon ankèt!
K: Ki tan livrezon pou pwodiksyon an mas pou inondasyon ki ap dirije?
Apeprè 7-15 jou travay, depann de kantite a lòd ak atik nan pwodwi yo.
K: Ki kondisyon ou nan livrezon pou anpoul inondasyon ki ap dirije?
A: Nou aksepte EXW, FOB, CFR, CIF, DDP, DDU, elatriye. Ou ka chwazi youn nan ki se pi bon oswa pri efikas pou ou.
K: Ki fason peman an ye?
A: TT, Inyon Oksidantal, PayPal, asirans alibababa, nou menm tou nou aksepte 30% peman depo, ak 70% rès la lè pwodwi pare pou chajman.
K: Ki jan lwen faktori ou soti nan ayewopò an ak estasyon tren?
A: Soti nan ayewopò apeprè 40 minit pa machin, ak soti nan estasyon tren sou 20 minit.
Nou ka ranmase ou.
Baj popilè: 100 wat dirije limyè inondasyon deyò, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon mache, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis

