Pwodwi
600W ki enpèmeyab deyò dirije limyè inondasyon
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon
Pwodwi Deskripsyon

Avèk pouvwa 600W li yo, li bay limyè pwisan, ak efikasite lumineux posib rive jiska 180 lm / W, ak flux lumineux frape alantou 100,000 lm, klere byen klere espas gwo. Pandan se tan, li anjeneral kenbe yon IP65 oswa pi wo evalyasyon ki enpèmeyab, ki pèmèt li nan stab opere nan move tan piman bouk tankou gwo lapli ak tanpèt pousyè, asire pèfòmans serye ak yon lavi sèvis long.
Pwodwi detay

| Pouvwa | 10W 30W 50W 80W 100W 150W 200W 300W |
| Antre vòltaj (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 150LM/W |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Materyèl | ADC12 mouri-distribisyon aliminyòm |
| Chofè | Chofè nòmal oswa chofè MEANWELL |
| Karakteristik | flicker gratis |
Baj popilè: 600w ki enpèmeyab deyò dirije limyè inondasyon, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch
Ou ka renmen tou
-
Mouvman Capteur Limyè Inondasyonwè plis> -
Koulè wouj violèt ki ap dirije limyè inondasyonwè plis> -
Deyò dirije limyè inondasyon chanje koulèwè plis> -
10w Led Mouvman Capteur Floodlightwè plis> -
wholesale 40w grille elèv pwoteksyon je dirije limyè salk...wè plis> -
Ki enpèmeyab deyò dirije limyè inondasyon 100Wwè plis>











