Pwodwi
Komèsyal ki ap dirije limyè inondasyon
1.Energy ekonomi ki rive jiska 90 pousan lè yo konpare ak limyè inondasyon lè l sèvi avèk lanp alojene.
2.Epay enèji ki rive jiska 45 pousan konpare ak luminaires ki sèvi ak lanp egzeyat konvansyonèl yo.
3.Bright, gaya ak dirab.
Komèsyal ki ap dirije limyè inondasyon

Limyè inondasyon alojèn yo te gen entansyon ranplase ak inondasyon ki ap dirije seri Stellar Driverless. Lanp an antye gen yon nivo trè wo nan pèfòmans ak pri akòz ti konsepsyon li yo ak gwo efikasite dirije. Lanp antye a gen pwoteksyon IP66 ak yon klas IK08 pou rezistans chòk gras a lojman an metal ak glas la apeze. Li ka itilize pou aplikasyon andedan ak deyò nan garaj, espas piblik, fasad bilding, zòn konstriksyon, ak tablo afichaj. Konpare enèji-ekonomize a ak yon floodlight alojene, jiska 90 pousan sove. Limyè a trè senp pou enstale avèk èd nan yon bracket fleksib aliye.
Deskripsyon Product
1.Energy ekonomi ki rive jiska 90 pousan lè yo konpare ak limyè inondasyon lè l sèvi avèk lanp alojene.
2.Epay enèji ki rive jiska 45 pousan konpare ak luminaires ki sèvi ak lanp egzeyat konvansyonèl yo.
3.Bright, gaya ak dirab.
| Tanperati koulè | 4000 K |
| Limyè-emisyon ang | 110 degre |
| nominal vòltaj | 240 V/AC |
| Watts | 10w,20w,30w,50w |
| Kalite lanp |
dirije |
| Min. endèks rann koulè (CRI) | 80 |
| Min. rezistans tanperati | -20 degre |
| Max. rezistans tanperati | 50 degre |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Klas pwoteksyon IP | IP 66 |
| Min./max. nominal vòltaj | 220 / 240 V/AC |
Plis detay foto

Konsepsyon chalè avanse. Konsepsyon syantifik gwo devwa aliminyòm chalè, pafè chalè dissipation, lavi ki dire lontan.
Espesyal fè chalè koule fin.Help ekstrè plis chalè ale.

Aplikasyon

Baj popilè: komèsyal dirije limyè inondasyon, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis










