Pwodwi
Eksteryè estad dirije limyè inondasyon 100W
1.Strong korozyon rezistans rapid chalè dissipation lapli ak ki enpèmeyab.
2.Bon rezistans presyon, eksplozyon -prèv ak kraze, pi an sekirite pou itilize.
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan estad eksteryè dirije limyè inondasyon 100w nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
-
Entwodiksyon pwodwi

- Karakteristik:
1.Strong korozyon rezistans rapid chalè dissipation lapli ak ki enpèmeyab.
2.Bon rezistans presyon, eksplozyon -prèv ak kraze, pi an sekirite pou itilize.
- Spesifikasyon
| Pouvwa | 10W 30W 50W 80W 100W 150W 200W 300W |
| Antre vòltaj (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Materyèl | ADC12 mouri -distribisyon aliminyòm |
| Chofè | Chofè nòmal oswa chofè MEANWELL |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 dirije chip, Philips 3030 dirije chip |
| Karakteristik | flicker gratis |
-
DetayeImages:



- Itilizasyon:


- Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

- FAQ
K: Èske ou ka fè sèvis ODM, OEM?
A: Wi, nou akeyi ODM, lòd OEM.
K: Ki tan livrezon ou a?
A: Nòmalman, echantiyon pou 1-3 jou; Ti kantite ka livrezon pou yon semèn, gwo kantite nòmalman apeprè 30 jou travay.
K: Èske mwen ka jwenn kèk echantiyon yo teste ak tcheke anvan yo mete lòd la?
A: Wi, ou se cho mete nenpòt echantiyon yo tcheke bon jan kalite a.
K: Konbyen ane garanti pou pwodwi ou yo?
A: Nou ka ofri 3 ~ 5 ane garanti. Diferan lanp ta gen garanti diferan.
K: Kouman mwen ka peye lòd la?
A: Nòmalman peye nan Alibaba, T/T nan bank ki disponib, LC pou lòd mas disponib tou.
K: Ki sa ki tèm livrezon?
A: EXW, FOB, CIF, elatriye ki disponib. Ou ta ka chwazi youn nan fason ki pi pratik ak pri efikas.
Baj popilè: eksteryè estad dirije limyè inondasyon 100w, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis











