Pwodwi
IP6 Solè Deyò Limyè Inondasyon
Entwodiksyon pwodwi:

Karakteristik pwodwi:
Sistèm limyè inondasyon solè sa a gen ladan 5 limyè inondasyon, chak 500 Lumens;
21 "x13.7" 22 pousan Efikasite enèji gwo Mono Solè Panel enkli;
Nouvo batri 6.4V 18,000mAh LifePO4 enkli;
Limyè inondasyon solè segondè pèfòmans - rete limen pou jiska 12 èdtan;
Die ka aliminyòm kò lanp pou durability ki dire lontan;
IP65 ki enpèmeyab fèt, asire sekirite pou itilize deyò, pwoteje lanp kont lapli, nèj oswa nèj;
Limyè inondasyon yo ka itilize tou nan zòn andedan kay la.
Spesifikasyon pwodwi:
| Non pwodwi | 5 Tèt Solè Inondasyon Limyè |
| Limyè Inondasyon Kantite. | 5 |
| Flux lumineux | 500LM x 5 |
| Ki ap dirije Chip | SMD 2835 (segondè efikasite) |
| Panèl solè | Silisyòm monokristalin 6V/30WP |
| Batri ityòm | 6.4V/18,000mAh |
| Tanperati Koulè | 3000K, 5000K Customized |
| IP rated | IP65 |
| Tan chaje | 6-8 Orè |
| Tan travay | 10-12 Orè |
| Materyèl kò | Aliminyòm |
| Dimansyon Panèl Solè | 535 x 350 x 18mm |
| Dimansyon limyè inondasyon | 130 x 172 x 43mm |
| Tanperati Fonksyònman | -20 degre - plis 60 degre |
| Garanti | 2 zan |
| Sètifika | ISO9001, CE, RoHs, IP65 |
| Aplikasyon | Barn, Jaden, Pisin, Garaj, Andedan kay elatriye |
Plis detay:
【Kale Kay Ou】
Goldsuno senk tèt solèy sistèm limyè inondasyon pral limen moute zòn deyò: devan pòt, lakou, pisin, siy, jaden, chemen elatriye, epi tou zòn andedan kay la: koule, etab, garaj, depo elatriye Avèk ekleraj la soti nan limyè solè inondasyon deyò lè solèy kouche. dimanch maten byen bonè, timoun ou yo renmen jwe ak kouri ak chen nan lakou a.
【Senk tèt ak fasil pou enstale】
5 limyè inondasyon yo ka enstale ansanm oswa separeman pou Eklere zòn deyò / andedan kay la. Panèl solè a ak limyè inondasyon yo tou de fasil yo mete kanpe, ki ka monte sou miray la, Lè sa a, konekte yo ak kab ekstansyon bay.
【21"X13.7" 22 pousan efikasite enèji Mono Panno solè 】
30W, 6V Panno Solè,Chaje vit plen chaj nan 6-8 èdtan, 0 bòdwo elektrisite. Li pral limen nan solèy kouche epi fèmen nan solèy leve otomatikman. Li ekipe ak bon jan kalite pèl ki ap dirije ak 6.4v -18Ah rechargeable LifePo4 Battery Bay yon mwayèn de 10-12 èdtan tan ekleraj kontinyèl ak chaj konplè.
【Dirab & IP65 Pwoteksyon】
IP65-enpèrmeabilize ak tout-an-yon kach aliminyòm ki solid, pèmèt limyè solè inondasyon yo deyò ak aleka bay ekleraj lannwit pou pèfòmans optimal pandan tout ane a ak nan tout klima.






Baj popilè: ip6 solè limyè inondasyon deyò, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis








