Pwodwi

IP66 Rainproof SMD dirije limyè inondasyon 50W
1.Brighten nenpòt pati deyò ak limyè sa yo anime inondasyon RGBW. Efè limyè ka senkronize ak mizik fèt ak festival ak mikwofòn sou telefòn ou. Konsepsyon pwòp ou deyò Nwèl dekorasyon, ekleraj ak pati yo.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Karakteristik:
Aplikasyon lajè: Limyè lari ki ap dirije a ka lajman itilize pou ekleraj deyò ak andedan kay la, tankou deyò komèsyal ak endistriyèl, sant komèsyal, jaden, bilding biwo, kay, garaj, depo, teras, lakou, waf, lari, pakin, otèl. , koulwa egzibisyon, sal konferans, lopital, vitrin, kay ak lòt kote, espesyalman enpèmeyab dirije limyè apwopriye pou dekorasyon ekleraj nan gwo espas liksye.
Spesifikasyon
| Pouvwa | 50W |
| Lumen | 5000lm |
| Vòltaj | 12-24VAC/DC |
| Kelvin | 3000k/4000k/6500k |
| Ang | 120 degre |
| Materyèl | Aliminyòm, vè apeze |
| Pousantaj IP | 66 |
| Gwosè | 110 * 140 * 42mm |
| Aplikasyon | Marin, bato, deyò |
Plis foto




Aplikasyon

Baj popilè: ip66 rainproof smd dirije inondasyon limyè 50w, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch
Ou ka renmen tou

