Pwodwi
Dirije floodlight 50W 12V DC
1. Anpoul ki ap dirije enèji -efikas ak ki dire lontan-.
2. Li gen yon evalyasyon IP65 ki enpèmeyab, ki fè li ideyal pou itilize deyò.
3. Konstriksyon dirab ak serye asire lonjevite.
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan dirije floodlight 50w 12v dc nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.

Karakteristik:
1.Beam ang 120 degre, SMD3030.
2.Integrated mouri -distribisyon aliminyòm, epesman"dissipation chalè.
3.Design nan bouk, Rating ki enpèmeyab nan IP65.
Spesifikasyon
| Voltage | 12 V DC |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Socket | ranje monte |
| Pouvwa | 50 W |
| Tout lavi apeprè. | 50,000 h |
| Pouvwa limyè | 4000 lm |
| Koulè limyè | 4500 K |
| Kalite | dirije |
| Dimmable | Non |
| Klas pwoteksyon | IP65 |
Plis foto






Aplikasyon
IP65 deyò ki enpèmeyab 50W 100W 150W 200W 250W 300W dirije limyè inondasyon ka itilize nan bilding mi / plas kiltirèl / Estad espò / jaden foutbòl

Baj popilè: dirije floodlight 50w 12v dc, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis











