Pwodwi
Limyè pwodiksyon vyann bèf
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan limyè pwodiksyon vyann bèf nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
karakteristik:
- Limyè pwodiksyon vyann bèf la fèt pou bay kondisyon ekleraj optimal pou bèt yo, pou ankouraje kwasans ak devlopman an sante.
- Avèk klète reglabl li yo ak fonksyon revèy li yo, pwodui sa a pèmèt kiltivatè yo pèsonalize orè ekleraj la pou satisfè bezwen espesifik yo.
- Anpoul LED ki efikas nan enèji- Pwodiksyon Vyann Bèf la pa sèlman ekonomize pri elektrisite, men tou asire yon sous limyè ki konsistan ak serye pou bèt yo.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W 30W |
| Gwosè | 60CM 120CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 140LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC |
| Dimmable | Triac dimmable ak 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:





Itilizasyon:


Sou nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: Limyè pwodiksyon vyann bèf, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












