Pwodwi
Pwogram ekleraj poul Broiler Poul
Espesifik ki ap dirije ekleraj bèt volay gen yon gwo efè sou kwasans lan nan bèt yo. Li pa sèlman ka bese pri luminaire, men tou, kontwole vitès la nan metabolis ze bèt volay, ogmante longè lavi repwodiksyon.
Rechèch sijere ke bule-vèt estimulasyon kwasans nan poul pandan y ap zoranj-wouj estiminasyon repwodiksyon. Limyè wouj-zoranj sipoze repwodiktif efikasite pandan y ap bule-vèt limyè sipoze pi bon pou kwasans.
Li enpòtan pou chwazi koulè ki kòrèk la pou anviwònman ou ak zwazo yo.
pwogram ekleraj poul poul
Karakteristik pwodwi:
Dirije ekleraj bèt volay dirije chofè dirije
Plen spectre ki ap dirije tib limyè
1) Dimmable IC: Dimm klète soti nan 0.5%-100%
2) Traic dimable flicker gratis 0Hz
3) MAX paraj se 35W
4) SAA, CE, ROHS
Espesifikasyon Pwodwi:
| Modèl | pwogram ekleraj poul poul |
| Grandè | 300/ 600/900 / 1200 / 1500mm |
| Panchat | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Baz | R17D / FA8 / G13 |
| Vòltaj | DC 12V 36V 48V oswa 85-265V |
| Lumen | 100lm / W |
| Chip | SMD2835 |
| Materyèl | Alu.+PC/Plastik/Vè |
| RA/PF | RA80/PF0.9 |
| Garanti | 5 Ane garanti |
Pwodwi Detay sou pwogram ekleraj poul:



Rapò tès:

Pou plis atik, tanpri ale sou entènèt nou an:https://www.benweilight.com/
FAQ:
Q1. Ki pwosesis la pou pwodwi yo defo?
Sistèm ekleraj nou an te ekstrèmman ekleraj pou 10 ane, Li se apèn jwenn nenpòt lanp fayit jouk kounye a.
Si li se defo, nou pral voye ranplasman ba ou pa Express oswa avèk lòd pwochen selon sitiyasyon an.
Q2. Èske ou ka enprime LOGO nou an sou pwodwi a ak anbalaj?
Wi.Tanpri ofri desen konsepsyon ou ak detay nan lavant nou anvan konfimasyon lòd.
Q3. Ki jan ou fè aranjman pou livrezon an.
Nou itilize Expresss (DHL, TNT, UPS, FedEx, EMS...), epi tou li pa lè / anbake lanmè / anbake tren.
Sa depann de lòd ou QTY ak ijans, lavant pwofesyonèl nou yo ap ba ou yon konsèy.
Baj popilè: pwogram ekleraj poul broiler, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis










