Pwodwi
Limyè Elvaj Bèt
Shenzhen Benwei Lighting Teknoloji co, Ltd se youn nan pi bon manifaktirè yo ak founisè nan limyè elvaj bèt nan Lachin. Byenveni nan achte pwodwi dirab pou vann isit la epi jwenn lis pri nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri konpetitif.
karakteristik:
- Limyè pou Elvaj bèt nou an gen entansyon amelyore kwasans ak sante bèt ou yo lè li ba yo kantite limyè ideyal pou byennèt yo-. Sa a pral pèmèt yo grandi ak pwospere.
- Lè w sèvi ak teknoloji modèn-nou an, w ap kapab bay bèt ou yo yon atmosfè ki konfòtab e ki pa gen estrès-, sa ki pral finalman lakòz plis pwodiktivite ak kontantman an jeneral.
- Paske li se enèji-efikas epi ki dire lontan-, Limyè Elvaj Bèt la garanti ke envestisman ou ap kontinye gen yon enpak pozitif sou bèt ou pandan plizyè ane k ap vini yo.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 140LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC |
| Dimmable | Triac dimmable ak 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:





Itilizasyon:


Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

Baj popilè: limyè elvaj bèt, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis












