Pwodwi
Poul fè fas ak limyè
Espesifik ki ap dirije ekleraj bèt volay gen yon gwo efè sou kwasans lan nan bèt yo. Li pa sèlman ka bese pri luminaire, men tou, kontwole vitès la nan metabolis ze bèt volay, ogmante longè lavi repwodiksyon.
Rechèch sijere ke bule-vèt estimulasyon kwasans nan poul pandan y ap zoranj-wouj estiminasyon repwodiksyon. Limyè wouj-zoranj sipoze repwodiktif efikasite pandan y ap bule-vèt limyè sipoze pi bon pou kwasans.
Li enpòtan pou chwazi koulè ki kòrèk la pou anviwònman ou ak zwazo yo.
poul fè poul ak limyè
Karakteristik pwodwi:
Dirije ekleraj bèt volay dirije chofè dirije
Plen spectre ki ap dirije tib limyè
1) Dimmable IC: Dimm klète soti nan 0.5%-100%
2) Traic dimable flicker gratis 0Hz
3) MAX paraj se 35W
4) SAA, CE, ROHS
Espesifikasyon Pwodwi:
| Modèl | poul fè poul ak limyè |
| Grandè | 300/ 600/900 / 1200 / 1500mm |
| Panchat | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Baz | R17D / FA8 / G13 |
| Vòltaj | DC 12V 36V 48V oswa 85-265V |
| Lumen | 100lm / W |
| Chip | SMD2835 |
| Materyèl | Alu.+PC/Plastik/Vè |
| RA/PF | RA80/PF0.9 |
| Garanti | 5 Ane garanti |
Detay pwodwi nan poul ak limyè:



Rapò tès:

Pou plis atik, tanpri ale sou entènèt nou an:https://www.benweilight.com/
Biwo tèt: BENWEI INT'lightING GWOUp ekleraj limite
Nan 2010, nou te jwenn konpayi an: Shenzhen Benwei lighting co, . Ltd, konsantre sou Ekspòte T8 lanp dirije lanp, ki te dirije limyè panèl ...
Nan 2011, nou te jwenn Huasheng Elektrik co, . Ltd, pwodwi chip dirije. Ak vann machandiz yo nan peyi Lachin.
Nan 2016, nou te jwenn konpayi an: Shenzhen Benwei elektrik Co, . Ltd. Nou espesyalize sou pwodwi lanp klou dirije lanp ak lòt pwodwi bote. Koulye a, nou gwoupe nan yon konpayi ak 30 lavant entènasyonal, 5 enjenyè ki gen eksperyans, 100 travayè, 3000 faktori kare.
Nou avèk siksè bati relasyon alontèm ak kliyan nou yo soti nan Ewòp, Amerik, Ostrali, Azi ak lòt zòn nan tout mo a! Pwodwi nou yo lajman ki itilize nan salon bote, brikoleur .....
Baj popilè: poul koope ak limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis










