Pwodwi

DC12V ki ap dirije ekleraj bèt volay
1.Yon kanpe ki enpèmeyab ak tiyo PC plen.
2.Mèki-gratis epi pa gen okenn jete fatra danjere
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Deskripsyon pwodwi
1.Yon kanpe ki enpèmeyab ak tiyo PC plen.
2.Mèki-gratis epi pa gen okenn jete fatra danjere
3.Capable nan fonksyone nan tanperati frèt
| Tanperati Koulè (CCT) | 2700K-6500K |
| Evalyasyon IP | IP67 |
| Materyèl Kò lanp | PMMA + PC |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 130 |
| Flux lumineux lanp (lm) | 2600 |
| Garanti (Ane) | 5-Ane |
| Dirije Limyè Sous | SMD2835 ki ap dirije chip |
| Angle gwo bout bwa | 120 degre |
| CCT | 2700 - 6500K, spectre konplè, amelyore wouj |
| Dimming | Triac gradyasyon, 0-10V gradyasyon |
| PF | >0.9 |
| gwosè pake | 1388 * 287 * 290mm |
| Longè | 1200MM |
Plis detay

Aplikasyon

FAQ
1.Ki sa ki agrikilti ak limyè ki ap dirije?
Sistèm ekleraj modèn dirije yo siperyè opsyon ekleraj tradisyonèl yo itilize nan kiltivasyon plant pou agrikilti iben.
2.Kochon nan mitan lannwit, yo bezwen limyè?
Kochon renmen dòmi nan limyè ki ba oswa nan fènwa konplè, kidonk li fè sans ke pati ki chita nan patiraj la pa ta dwe gen gwo ekleraj ankouraje konpòtman repoze.
Baj popilè: dc12v dirije ekleraj bèt volay, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch
Ou ka renmen tou

