Pwodwi

Dimmable {{0}k Blue Poultry Led limyè
1. Enèji efikas: Limyè ble ki ap dirije bèt volay nou yo sèvi ak anpil mwens enèji pase anpoul enkandesan tradisyonèl yo, ki ka ede diminye depans enèji yo.
2. Efè kalme: Tent ble nan limyè nou yo te montre gen yon efè kalman sou poul, ki ka mennen nan mwens estrès ak amelyore sante an jeneral.
Voye rechèch
Pwodwi Entwodiksyon

Karakteristik pwodwi
San mèki, pa gen okenn jete dechè danjere
. Apwopriye pou operasyon nan tanperati ki ba
. Tib la ak pèfòmans jiska 120lm / W, ak efikasite limyè jiska 88%
| Antre pouvwa | 20W (yon sèl) |
| Pouvwa | 9W/14W/18W/30W |
| Rapò koulè | 2700K -6500K |
| Antre vòltaj: | AC{{0}V 50/60HZ |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120 |
| Evalyasyon IP | IP65 |
| Materyèl kò lanp: | Pwofil aliminyòm + kouvèti PC klè |
| Pou tout lavi | >50,000èdtan |
Plis detay

|
Enfòmasyon sou pake |
||||
|
Puissance |
Gwosè bwat |
N.W |
Gwosè katon |
G.W |
|
1.2m-25W |
1320x42x42mm/pcs |
0.65kg |
1340x230x275cm/30pcs |
21kg |
|
1.5m-30W |
1620x42x42mm/pcs |
0.85kg |
1640x230x275cm/30pcs |
23.5kg |
Aplikasyon



Baj popilè: dimmable 2700-6500k ble bèt volay dirije limyè, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, achte, pri, pi bon, bon mache, pou vann, nan stock, echantiyon gratis
Voye rechèch
Ou ka renmen tou

